Pasidalinti su kitais

Juostiniai grėbliai

Naujasis diržinis/juostinis grėblys Mergento VT 9220 (darbinis plotis iki 9,20 m grėbiant į centrą ir 8,70 m., formuojant šoninę sąvalką) skirtas liucernoms, dobilams ir kitiems augalams.

PÖTTINGER Mergento juostinis grėblys pašarus surenka naudodamas rinktuvą, užtikrindamas, kad purvas ir akmenys lieka ant žemės. Tokiu principu, nesiliečiant su žeme, transporterio juostos transportuoja pašarus į sąvalkas. Juostinis grėblys sumažina nesurenkamo pašaro nuostolius, ypač auginant lapuotus, sausus augalus, nes nupjauta masė nėra grėbiama per žemę. Taip paruošiami maistingesni pašarai, kuriuose daugiau energijos, žalių baltymų ir mažiau žalių pelenų.

Mergento grėblio širdis – transporteris. Puikiai suderinta sistema užtikrina tolygų pašarų srautą ir puikiai suformuotas sąvalkas, net jei grėbiama negausi augalų masė. Transporterio agregatą sudaro rinktuvas, pasėlių prispaudimo ritinėlis ir skersinio transporterio juosta.

Šešių eilių kontroliuojamas rinktuvas užtikrina maksimalų surinkimo našumą ir minimalų pašaro užterštumą. Pasėlius nuo žemės švelniai surenka vienas po kito einantys rinktuvo pirštai ir paduoda ant skersinio transporterio juostos. Dėl specialaus rinktuvo šonuose esančio tako, pirštai įtraukiami prieš pat juostą. Perdavimo taškas yra 120 mm aukščiau virš skersinio transporterio juostos, dėl to pašarai laisvai krenta ant transporterio juostos.

Transporteris patikimai veikia ir važiuojant nuo kalno bei esant trumpai nupjautiems pasėliams. Važiuoklės ritinėliai išdėstyti labai arti tos vietos, kurioje pirštai liečiasi su pasėliu, ir užtikrina nepriekaištingą dirvos paviršiaus kopijavimą. Visiška judėjimo laisvė, kurią suteikia juostinių agregatų tvirtinimas centre, užtikrina pastovų svorio sumažinimą per visą darbinį plotį. Tai taip pat yra 3D paviršiaus kopijavimas.

Ypatinga sijos konstrukcija su trimis hidrauliniais cilindrais per sekundės dalį reaguoja į bet kokius žemės nelygumus. Vidurio posvyrio režimu vertikali judėjimo laisvė yra nuo +475 mm iki -195 mm, o šoninis plūdrumas – nuo +30 laipsnių iki -13 laipsnių. Posvyris važiavimo kryptimi gali judėti nuo +11,5 iki -0 laipsnių.

Mergento automatiškai išjungia skersinio konvejerio juostas galulaukėse ir automatiškai įjungia, pradedant važiuoti kito važiavimo pradžioje. Ši sistema užtikrina, kad kiekviena sąvalka prasidėtų ir baigtųsi tvarkingai. Be to, ji sutaupo daug laiko, nes nereikia ištuštinti skersinio transporterio juostos sangrėbos pabaigoje. Transporterių juostų įjungimo ir išjungimo uždelsimo laiką galima patogiai reguliuoti traktoriaus kabinoje esančiu terminalu.

Sukimosi kryptį ir abiejų skersinių transporterių juostų padėtį galima reguliuoti patogiai sėdint traktoriaus kabinoje. Priklausomai nuo lauko formos, pašaro kiekio ir tolesnio derliaus nuėmimo mašinos, naujasis Mergento VT 9220 gali suformuoti centrinę, į kairę arba į dešinę, dvi atskiras sąvalkas, transportuoti iš vidaus į išorę ir net trumpam pakrauti pašarą.

Modelis Darbinis plotis, m Rinktuvų skaičius, vnt. Transportavimo diržų skaičius, vnt. Pradalgių formavimas Svoris, kg
Mergento VT 9220 NAUJIENA 7,6 – 9,2 2 2 Centre, šone, į abi puses, šone ir centre vienu metu 4750

Susidomėjai? Susisiek su mumis!

Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

Arba užpildyk užklausos formą:

    Meniu