Pasidalinti su kitais

GEA pristato naują, dar naudingesnę ūkiams, melžimo robotų kartą

Optimizuotos automatinio melžimo sistemos iš GEA suteikia pieno ūkiams ekonominius ir ekologinius privalumus

Diuseldorfas, 2021m. liepos 19d. GEA išleidžia naują DairyRobot R9500 ir DairyProQ automatinio melžimo sistemų kartą, kuri, be daugelio įvarių atnaujinimų ir optimizavimų, pasižymi esminiais melžimo technologinio modulio, “Viskas melžiklyje” (In-Liner Everything) melžimo proceso ir MilkRack melžimo aparato patobulinimais. Nauja aptarnavimo koncepcija užtikriną palengvintą servisą, sumažina išlaikymo kaštus ir sutrumpina sistemos prastovas. Naujos kartos sistemų melžimo procesą valdo ir optimizuoja visapusiškas programinės įrangos paketas. Dėka visų šių atnaujinimų ir patobulinimų  pieno ūkiuose padidėja melžimų skaičius ir pieno kiekis per dieną, daugiau laiko robotai prieinami karvėms, o veiklos kaštai sumažėja iki 35%, lyginant su anksteniu modeliu.

Jūsų kitas žingsnis: automatizuotas melžimas su GEA

DairyRobot produktų linija ir universalus melžimo modulis siūlo neprilygstamą melžimo technologiją ir įvairius individualius pastatymo variantus jūsų pieno ūkiui. Vieno bokso sistema, kelių boksų sistema ar rotacinė melžimo karuselė, ir karvių judėjimas laisvas, reguliuojamas ar fiksuoto laiko melžimas. Automatizuotas melžimas su GEA suteikia jums moderniausią melžimo technologiją ir tuo pačiu metu žada maksimalų lankstumą projektavime. Pasirinkite individualų melžimo sprendimą, atitinkantį jūsų reikalavimus!

EDITION 2021 – geriausias visų laikų melžimo robotas

Kiekvienas „DairyRobot R9500” užtikrina puikų melžimo procesą: saugų, švelnų, greitą ir užbaigtą. Dabar daugybė naujų pokyčių reiškia, kad tai dar sumanesnė, labiau optimizuota, tvaresnė ir efektyvesnė sistema: susipažinkite su 2021 m. leidimu ir pažiūrėkite, kaip dar labiau sumažinome sistemos eksploatavimo ir aptarnavimo kaštus!*

* Realus taupymas priklauso nuo vietinių sąlygų ir sistemos konfigūracijos.

Atnaujinimai, kurie naudingi visiems

Jau veikiančioms DairyRobot R9500 ar Monobox ir DairyProQ sistemoms galima įsigyti atitnkamus atnaujinimo paketus, kurie taip pat leis pasinaudoti šiomis naujomis savybėmis.

Galerija

Susidomėjai? Susisiek su mumis!

Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

Arba užpildyk užklausos formą:

    Meniu