Pasidalinti su kitais

Brigade Electronics vaizdo stebėjimo sistemos

Kas yra Brigade?

Vienareikšmiškai – patikimiausias atstovas saugumui žemės ūkio industrijoje.

Mes puikiai suprantame kas yra saugios darbo sąlygos ir kokią didelę reikšmę jos turi kokybiškam ir efektyviam darbui žemės ūkyje ir ne tik. Dirbant su sunkiasvore ir didžiagabarite žemės ūkio technika, kyla pavojus ne tik apgadinti turtą bei prarasti nemažai laiko kaštų, didžiausia grėsmė – sužaloti žmogų ir patirti didelių finansinių bei dar didesnių emocinių nuostolių.

  • Pagrindiniai veiksniai, apsunkinantys mašinisto darbo sąlygas yra dideli technikos gabaritai, galinių langų nebuvimas, matomumą ribojančios pertvaros ar prikabinti ir matomumui trukdantys žemės ūkio padargai. Siekdami palengvinti Jūsų darbą bei apsaugoti Jus, aplinkinius ir techniką į pagalbą pasitelkėme naujus partnerius ir siūlome gamintojo BRIGADE ELECTRONICS technologijas.
  • Transporto priemonėje ir ant jos sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros filmuoja ir tiesiogiai transliuoja kabinoje įmontuotame monitoriuje vaizdą, realiu laiku. Tai padeda išvengti kliūčių, akląsias zonas paversti matomomis ir lengvai manevruoti atbuline eiga bei žemės ūkyje – stebėti padargų veikimo procesą.
  • BRIGADE vaizdo stebėjimo sistemos ne tik padeda apsisaugoti nuo kylančių pavojų, tačiau prisideda ir prie paprastesnio darbų vykdymo. Kameros gali būti montuojamos įvairiuose sėjamųjų, barstytuvų bunkeriuose. Padeda stebėti darbo procesą, nustatyti reikalingas padargų veikimo normas.
  • BRIGADE gamina vaizdo stebėjimo sistemas, skaitmeninius vaizdo įrašymo įrenginius (vaizdo registratorius), įvairius daviklius su ultragarsiniais bei parkavimosi jutikliais bei atbulinės eigos, „termo“ ir kitokias vaizdo kameras, jų jungtis bei monitorius visam transportui bei žemės ūkio technikai.

Susidomėjai? Susisiek su mumis!

Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

Arba užpildyk užklausos formą:

    Meniu