Augalų purkštukai

UAB „SV Technika“ atstovauja pažangiausias ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje, augalų purškimui gaminamas mašinas. Jų kūrėjai ypač didelį dėmesį skiria aplinkosaugai, todėl vienas svarbiausių purškimo technologijos elementų – purkštukai.
Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, galime pasiūlyti kompanijų „Lechler“ ir „Agrotop“ purkštukus.
Purkštukų gamintojų teigimu, išpurkšto preparato lašeliai turi kuo tiksliau ir tolygiau padengti apipurškiamą paviršių. Tik taip galima tikėtis optimalaus augalų apsaugos rezultato. Saugant aplinką, nuostolių dėl lašelių nunešimo pavėjui, nulašėjimo ar išgaravimo turėtų nebūti. Todėl purškimo technikai, o ypač purkštukams, keliami labai dideli reikalavimai.
Firma “Lechler” – viena iš purkštukų gamintojų lyderių pasaulyje. Jos produkcija naudoja daugelis žinomų purkštuvų gamintojų. Firmoje tiksliai ir objektyviai apibrėžtos purkštukų funkcijos ir charakteristikos. Pagrindas – patikimi matavimo prietaisai ir pasiteisinusi kokybės valdymo sistema. Paklausią ir kokybišką produkciją garantuoja moderni konstravimo ir modeliavimo technika. Žinomi purkštuvų gamintojai ne veltui renkasi būtent šios firmos produkciją. Šiuolaikiniai purkštukai kuriami nuolat bendradarbiaujant su oficialiomis purkštuvų patikros institucijomis, technikos bei augalų apsaugos priemonių gamintojais.

Susidomėjai? Susisiek su mumis!

Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

Arba užpildyk užklausos formą:

    Meniu