Pasidalinti su kitais

Gale pakabinamos diskinės žoliapjovės

Gale pakabinamos žoliapjovės NOVACAT ir NOVADISC užtikrina patikimą ir efektyvų darbą. Sklandžiai veikiančios NOVADISC žoliapjovės su šonine pakaba išsiskiria dideliu našumu ir švariu pjovimu, sunaudojant mažiausiai galios. Su NOVACAT žoliapjovėmis, turinčiomis centrinėje dalyje sumontuotą šarnyrą, užtikrinamas puikus lauko paviršiaus kopijavimas ir svorio paskirstymas – tai garantuoja maksimalią pašarų kokybę ir minimalų pašarų užteršimą.

Stabili ir tvirta pakabinimo sistema
Greita pjovimo peilių keitimo sistema
Su pirštiniu arba būgniniu plaušintuvu
Lengvai ir greitai montuojamos prie traktoriaus
Modernus pašarų ruošimas su PÖTTINGER „CROSS FLOW“ technologija – tiksliam pradalgės formavimui be plaušintuvo
Viena iš paskutiniųjų gamintojo pristatytų inovacijų efektyviems ūkiams – integruotas pradalgės formavimo sraigtas „CROSS FLOW“. Remdamiesi profesionalių ūkininkų pastebėjimais ir pasidalinta patirtimi PÖTTINGER sukūrė ekonomiškai efektyvią inovaciją, kuri padeda ne tik sutaupyti laiko ir finansinių išteklių, bet ir palengvina kokybiškų pašarų ruošimo darbus įvairios infrastruktūros ūkiuose.
„Cross Flow“ pradalgės formavimo sraigtas gali būti komplektuojamas prie įvairaus darbinio pločio NOVACAT žoliapjovių ir naudojamas ruošiant skirtingos konsistencijos pašarą. Specialus sraigtas nupjautą pašarą iškart stumia į vieną tolygią pradalgę, neleisdamas jam per greit išdžiūti. Pašarą galima nedelsiant rinkti presavimui, siloso ruošimui ar šėrimui rinktuvine priekaba.
Žoliapjovė su integruotu sraigtu naudojama be plaušintuvo, todėl yra daug mažesnio svorio ir būtent dėl šios priežasties, ruošiant pašarą yra sunaudojama 20% mažiau kuro, o dirvožemio paviršius – apsaugojamas nuo suslėgimo pavojų.
Vienu metu kombinuojant kelias NOVACAT pjovimo mašinas su specialiu sraigtu, pvz.: NOVACAT 302 CROSS FLOW, NOVACAT 352 CROSS FLOW arba NOVACAT A10 CROSS FLOW kartu su trijų metrų frontaline žoliapjove, galima nupjauti 12/19 m plotį į dvi lygias pradalges, t.y. kiekvieną pradalgę apytiksliai nuo 6 iki 12 m. Tuomet grėbimui reikalingas tik dviejų arba keturių rotorių grėblys, formuojantis vieną centrinę sąvalką. Pjaunant ir grėbiant išilgai pievos, važinėjimo pirmyn ir atgal kiekis nuo 5 sumažėja iki 3 kartų. Tuo pačiu kinta ir išvažinėjamo dirvožemio plotas bei gana ženkliai taupomos kuro sąnaudos.
Šis naujoviško sraigto sprendimas kartu atlieka ir plaušintuvo efektą. Sraigto viršuje sumontuota plokštelė (sklendė), kurios padėtis gali būti reguliuojama: pakėlus sklendę pašaro srautas transportuojamas sraigto viršumi ir yra ploniau paskirstomas dirvos paviršiuje, siekiant sausesnio pašaro. Užvėrus sklendę – atvirkščiai, nupjauta žolė sraigtu suglamžoma ir sustumiama į vieną didesnės apimties ir žalesnę sąvalką. Tai ypač aktualu ruošiant kokybišką grūdainį be įvairių priemaišų, iš nesubrendusių grūdinių kultūrų, tokių kaip – javai, mišiniai ir t.t. Šiuo metodu suformuojama švari sąvalka ir išvengiama, paprastai reikalingos bei neišvengiamos grėbimo funkcijos.

Modelis Darbinis plotis, m Diskų skaičius, vnt Našumas, ha/h Galios poreikis, AG Svoris, kg
NOVACAT 262 2,62 6 2,6 60 910
NOVACAT 302 3,04 7 3 70 930
NOVACAT 302 CF 3,04 7 3 100 1400
NOVACAT 352 3,46 8 3,4 80 980
NOVACAT 352 V 3,48 8 3,4 80 950
NOVACAT 352 CF 3,46 8 3,4 120 1460
NOVACAT 402 3,88 9 3,9 90 1040
NOVACAT 442 4,3 10 4,5 110 1080

Susidomėjai? Susisiek su mumis!

Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

Arba užpildyk užklausos formą:

    Meniu