WILE dirvožemio suspaudimo matuoklis

Suomijos kompanija „Farmcomp“ – prekinio ženklo WILE įvairių laboratorinių prietaisų gamintoja bei pasaulinės rinkos lyderė, kuri sukaupusi daugiau nei 50 metų patirtį rankinių drėgmės matavimo prietaisų projektavime ir gamyboje. Visi šios kompanijos produktai pasižymi išskirtiniu patvarumu, ilgaamžiškumu ir tikslumu.

Dirvožemio suspaudimo matuoklis yra penetrometras, nustatantis dirvožemio kietumą (suspaudimą). Prietaisas pateikiamas su dviem antgaliais: 1/2 colio antgaliu, skirtu naudoti kietame dirvožemyje, ir 3/4 colio antgaliu, skirtu naudoti minkštame dirvožemyje.
Tinkamiausias laikas naudoti matuoklį – ankstyvas pavasaris arba laikas, kai dirvožemis yra optimaliai drėgnas. Kadangi drėgmė ir dirvožemio tekstūra veikia rodmenis, dirvožemio suspaudimo matuoklį geriausia naudoti lyginant to paties dirvožemio tipo ir drėgmės rodmenis. Palyginimui patikrinkite dirvos kietumą lauko pakrašty, o paskui patikrinkite lauko plotą. Norint gauti tikslesnius duomenis, reikia atlikti kelis bandymus.
Dirvožemio suspaudimo matuoklis turi būti naudojamas prieš žemės dirbimą, kad būtų galima nustatyti, ar dirvos padas yra, kokiame gylyje jis yra, taip pat po žemės dirbimo, kad įsitikintumėte, kokiu gyliu iš tikrųjų įdirbote žemę ir ar išsprendėte problemą.

Susidomėjai? Susisiek su mumis!

Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

Arba užpildyk užklausos formą:

    Meniu