Pasidalinti su kitais

AMAZONE komunalinė ir landšafto priežiūros technika

Kompanija AMAZONE gamina pakabinamas, prikabinamas bei savaeiges mašinas, skirtas komunaliniams ir landšafto priežiūros darbams. Tvirtos konstrukcijos, ergonomiški, manevringi ir ilgaamžiai agregatai populiarūs visoje Europoje.

Amazone Profihopper
Savaeigis, universalus, žaliųjų plotų priežiūrai skirtas agregatas. Vienu Profihopper važiavimu galima atlikti kelis darbus:

  • pjauti žolę
  • mulčiuoti
  • skarifikuoti
  • rinkti lapus, medžių šakeles, kitas atliekas (giles, kaštonus, skardines, popieriaus atliekas ir kt. šiukšles)
  • agregatas šienauja aukštą, tankią ir netgi šlapią žolę!

Prifihopper mašinoje įmontuotas rotorius, skirtas ypatingiems pjovimams, kuris kaip pjovimo ir aeravimo blokas yra pritvirtintas priekyje. Dėl išskirtinės surinkimo ir sutankinimo sistemos, Profihopper ypač tinka dulkėtai ir aeruojant likusiai žolei surinkti iš karto, beveik bet kokiomis pjovimo sąlygomis. Aukštos kokybės plieno peilių sistema nejautri mechaniniams pažeidimams (pvz., akmenims), kadangi kiekvienas peilis integruotas ir keičiamas individualiai. Profihopper yra išskirtinai manevringas nulinio apsisukimo spindulio agregatas, išlaikantis stabilumą netgi nuožulniose vietose. Unikali surinkimo ir sutankinimo sistema bunkeryje leidžia sutalpinti nuo 730 iki 1000 litrų suspaustos žolės ir lapų. Ši mašina lengvai valdoma, nesukelia didelio triukšmo bei reikalauja nedaug priežiūros.

Amazone Groundkeeper
Daugiafunkcinė, prie traktoriaus prikabinama mašina, kurią galima naudoti beveik ištisus metus:

  • pavasarį naudojama žaliesiems plotams, golfo aikštynams aeruoti
  • pavasarį ir vasarą – sporto aikštynų, parkų, viešųjų teritorijų, stovyklaviečių plotams, žydinčioms ir ekologiškoms pievoms pjauti
  • rudenį – lapams rinkti.

Pjovimo aukštis individualiai pritaikomas skirtingoms darbo sąlygoms. Naudojant tvirtą pjaunamąją mašiną, galima pasiekti optimalią pjovimo ir surinkimo kokybę, net esant šlapioms ar drėgnoms sąlygoms. Dėl didelio siurbimo našumo, sukuriamo rotoriaus, žoliapjovę – rinktuvą galima naudoti ir jau nupjautai žolei, lapams šakelėms bei kitoms atliekoms rinkti.

Grasshopper ir Profihopper mašinų serijoms yra skirtas tikslaus pjovimo rotorius SmartCut, kuris pasižymi puikia paėmimo kokybe. Išskirtinė rotoriaus savybė – specialus V formos peilių išdėstymas, užtikrinantis mažesnes energijos sąnaudas ir žemesnį triukšmo lygį. Amazone dirvos paviršiaus formavimo sistema išsprendžia visas užduotis iš naujo formuojant ir atkuriant žaliąsias zonas ir sporto aikštynus. Naudojant kombinacijų schemą, mašiną galima surinkti bet kokiai paskirčiai – ir sunkiai, ir lengvai dirvai dirbti, neapželdintiems, ir gausiai apželdintiems plotams, sėjai, papildomai sėjai arba nelygumams išlyginti. Agregatų darbinis plotis nuo 1,1 iki 2,5 m.

Išskirtiniu populiarumu, užsirekomendavę komunaliniams darbams skirti Amazone barstytuvai, tai – tvirtos konstrukcijos agregatai, tiksliai paskleidžiantys druską, smėlį ir kitas medžiagas. Tinka kelių priežiūrai žiemą, tręšti ir smėliu barstyti golfo ir sporto aikštynus bei paskirstyti smulkią skaldą tiesiant kelius. Dėl ypatingos bunkerio konstrukcijos užtikrinamas lengvas barstomos medžiagos slydimas, esant nedideliam pripildymo aukščiui. Valdymo kompiuteris AMADOS E+S reguliuoja išbėrimo kiekį pagal užduotą normą, priklausomai nuo važiavimo greičio. Jei keičiamas išbėrimo plotis – taip pat automatiškai pakeičiamas išbėrimo kiekis.

Profihopper

Variklis, AG Lombardini, dyzelinas, 24 AG (18 kW)
Darbinis plotis, m 1,25
Surinkimo dėžės talpa, l nuo 730 iki 1000
Kuro bako talpa, l 40
Darbinis greitis, km/h 0-12
Surinkimo talpos iškėlimo aukštis, m 2,1

Groundkeeper (prikabinamas)

Traktoriaus gala, AG nuo 27 iki 60
Darbinis plotis, m nuo 1,35 iki 2,1
Surinkimo dėžės talpa, l nuo 1350 iki 3500
Surinkimo talpos iškėlimo aukštis, m iki 2,3

Vieno disko barstomoji EK-S, E+S

Bunkerio talpa, l
nuo 300 iki 1000
Darbinis plotis, m
nuo 0,8 iki 8

 

Susidomėjai? Susisiek su mumis!

Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

Arba užpildyk užklausos formą:

    Meniu