Su naująja PÖTTINGER JUMBO – dar daugiau pranašumo!

Su naująja PÖTTINGER JUMBO – dar daugiau pranašumo!

Aukštos kokybės rinktuvinė puspriekabė, pasižyminti ne tik didžiausiu našumu bei lyderio pozicija rinkoje, bet ir ypatingu darbo saugumu bei didžiausiu komfortu.

Pasidalinti su kitais

Per pastaruosius penkerius metus puspriekabių rinka Lietuvoje gana ženkliai sumažėjo. Lietuvoje kiekvienais metais parduodami tik keli vienetai šių mašinų, tačiau pasaulyje gamintojas PÖTTINGER atpažįstamas kaip pagrindinis puspriekabių rinktuvių gamybos lyderis. Skaičiuojama, kad kas antra rinkos mašina yra pagaminta PÖTTINGER gamykloje.

Mašina JUMBO išsiskiria kopijuojančiu ir plačiausiu rinkoje 2,3 m darbinio pločio rinktuvu su hidrauline pavara, kuri leidžia automatiškai keisti pirštų greitį nuo 75 -125 min-1. Visa tai apsaugo renkamą masę nuo draskymo ir pagerina pašaro smulkinimo kokybę.

Per traktoriaus GTV ir diržinę pavarą varomas dozavimo rotorius užtikrina švelnų mašinos paleidimą, amortizuoja keičiantis renkamos masės kiekiui bei sumažina aptarnavimo kaštus ir užtikrina maksimalų našumą bet kokiomis sąlygomis.

  • Net 4,3 m3 didesnė atnaujintos puspriekabės JUMBO kubatūra.
  • Grindys priekinėje dalyje sužemintos 250 mm, tokiu būdu sumažinus traktoriaus AG poreikį bei kuro sąnaudas.
  • Grindinio transporterio grandinės trūkio jėga siekia 13t., tad iškrovimas tapo žymiai greitesnis, trunkantis apytiksliai 1 min.
  • Besiruošiantiems šia puspriekabe transportuoti kukurūzų silosą, rinktuvo nuėmimas trunka vos 10 -15 minučių. Nuimtas rinktuvas sumažina puspriekabės svorį apie 520 kg.
  • Naujoji Jumbo priklausomai nuo mašinos dydžio gali turėti dvi arba tris ašis. Hidro – pneumatinė važiuoklė užtikrina švelnų ir saugų mašinos transportavimą tiek darbo, tiek transporto padėtyje.

Reikia daugiau informacijos? Susisiek su savo regiono pardavimų vadybininku.

Taip pat skaitykite

IŠBANDYK TRAKTORIŲ STEYR SAVO ŪKYJE!

Galimybė išsirinkti net iš 4 skirtingos galios traktorių STEYR. Registruokis demonstracijai jau DABAR.

STEYR PROFI – pasirinkimas profesionalams

Unikali galimybė įsigyti traktorių STEYR 6150 PROFI gamintojo kainomis.

Neeilinei progai – neeilinis pasiūlymas!

Gamintojas AMAZONE šiemet mini jau 75 - uosius sėkmingos sėjamųjų gamybos ir tobulėjimo metus.

Meniu