Sėkmingos ateities formulė: verslas – mokslui, mokslas – verslui!

Sėkmingos ateities formulė: verslas – mokslui, mokslas – verslui!

Ruduo daugeliui asocijuojasi su naujais mokslo ir žinių metais, kuriuos lydi naujos pradžios bei patirtys, tad mums šis ruduo - ne išimtis.

Pasidalinti su kitais

Norėdami ne tik žinoti sėkmingos ateities formulę, bet ir efektyviai panaudoti ją praktikoje, ieškojome profesionalių partnerių Žemės ūkio mokslų srityje. Šiandien jau galime garsiai bei drąsiai pasidžiaugti nauja, sėkminga ir kokybiška partneryste su Vytauto Didžiojo Universiteto Žemės Ūkio Akademija.

UAB „SV Technika“ drauge su „GEA koncernu“- gyvulininkystės įrangos profesionalais pasaulyje, prisidėjo prie gyvulininkystės mokymo infrastruktūros ir mokymosi aplinkos modernizavimo Vytauto Didžiojo universiteto Žemės Ūkio Akademijoje, padovanodami išmaniąją bandos valdymo programinę įrangą „DairyPlan C21“.

Š.m. spalio 28 d. UAB „SV Technikos“ atstovai bei serviso komanda, kartu su „GEA koncerno“ produktų grupės pardavimų vadovu Tadu Jaramičiumi oficialiai perdavė programą VDU Žemės ūkio akademijos, Žemės ūkio inžinerijos fakulteto dekanui, M. d., dr. Rolandui Domeikai ir prodekanui doc. dr. Jonui Čėsnai.  
Įdiegta programinė įranga leis studentams ne tik paprastai susipažinti su viena populiariausių ūkio bandos valdymo programų rinkoje, bet ir turės galimybę išbandyti ją praktiškai. Ji naudojama kartu su melžimo aikštelėmis ar melžimo robotais, tiek stambiuose, tiek mažesniuose šeimos ūkiuose. Praktiškai susipažinę su programos valdymu bei jos apdorojamais duomenimis, studentai pritaikys įgytas teorines bei praktines žinias savo ūkiuose arba darbo rinkoje, įsidarbinę į bendroves.

Dėkojame Vytauto Didžiojo Universiteto Žemės Ūkio Akademijai už bendradarbiavimą ir džiaugiamės galėdami prisidėti prie naujų, aukštos kvalifikacijos specialistų parengimo ir sklandaus mokymo bei mokymosi procesų veikimo.  

Taip pat skaitykite

STEYR PROFI – pasirinkimas profesionalams

Unikali galimybė įsigyti traktorių STEYR 6150 PROFI gamintojo kainomis.

Neeilinei progai – neeilinis pasiūlymas!

Gamintojas AMAZONE šiemet mini jau 75 - uosius sėkmingos sėjamųjų gamybos ir tobulėjimo metus.

NEW HOLLAND B115D ekskavatorinis krautuvas

Finansavimo pasiūlymas ratiniam ekskavatoriniam krautuvui.

Meniu