Pöttinger naujiena – modernizuota Terrasem sėjamoji

Pöttinger naujiena – modernizuota Terrasem sėjamoji

Naujoji Pöttinger Terrasem sėjamoji – trys skirtingi sėjos komponentai vienu metu, skirtingame gylyje.

Pasidalinti su kitais

Naujo dizaino pneumatinės TERRASEM sėjamosios nuo šiol ne tik sujungia žemės dirbimą, sutankinimą, trąšų įterpimą ir sėją vienoje mašinoje, bet ir vienu metu gali įterpti tris skirtingus sėjos komponentus skirtingame gylyje. Terrasem sėjamoji jau gerai žinoma ir pripažinta Lietuvos ūkininkų tarpe. Mašina patikima, idealiai atliekanti savo darbą minimaliomis išlaidomis ir skirta sėti tiesiai į ražieną, į minimaliai paruoštą ar artą dirvą.

Naujoji TERRASEM sėjamoji koduojama tokia raidžių ir skaičių kombinacija: lankstoma – raidė V, žemės dirbimo diskai – D, trąšų įterpimo sistema – Z, skaičiai 3000 reiškia mašinos darbinį plotį, milimetrais.

Kaip ir anksčiau TERRASEM gali būti be žemės dirbimo diskų skirta sėti jau į paruoštą arba naudojant priekinę lyginimo lentą ir į suartą dirvą.

Mašina visiems gerai žinoma dėl unikalios sėjimo sistemos, kuri pasižymi vienodo ilgio sėjos noragėliais. Dėl šios priežasties sėkla atgula į dirvą vienodu nustatytu gyliu per visą mašinos darbinį plotį. Augalai pradeda dygti, augti, šaknytis ir krūmytis bei svarbiausia bręsti ir sunokti vienu metu. Noragėlio sėjos gylis ir spaudimas į dirvą reguliuojamas hidrauliniu būdu iš traktoriaus kabinos nuo 40 iki 120 kg. Trąšų noragėlio spaudimo jėga iki 180 kg.

Sėjamoji gali turėti 12,5 ir 16,7 cm tarpueilius. Jei mašina su trąšų įterpimo sistema trąšų noragėliai išdėstyti trape dviejų sėjos eilučių sekančiai kas 25 arba 33 cm.

Naujoji TERRASEM gali sėti sėklas, sėklas su trąšomis į vieną eilutę, sėklas su trąšomis atskirai tarp eilučių arba 50% trąšų gali būti sėjama kartu su sėkla į viena eilutę, kita 50% trąšų į sėklos tarpueilius tuo pačiu metu.

„X“ forma išdėstyti žemės dirbimo diskai bei sekantys komponentai išdėstyti tam tikra tvarka garantuoja mašinos važiavimą tiesiai bet kokiomis sąlygomis.

Reikia daugiau informacijos? Susisiek su savo regiono pardavimų vadybininku.

Taip pat skaitykite

IŠBANDYK TRAKTORIŲ STEYR SAVO ŪKYJE!

Galimybė išsirinkti net iš 4 skirtingos galios traktorių STEYR. Registruokis demonstracijai jau DABAR.

STEYR PROFI – pasirinkimas profesionalams

Unikali galimybė įsigyti traktorių STEYR 6150 PROFI gamintojo kainomis.

Neeilinei progai – neeilinis pasiūlymas!

Gamintojas AMAZONE šiemet mini jau 75 - uosius sėkmingos sėjamųjų gamybos ir tobulėjimo metus.

Meniu