Paroda AGRITECHNICA 2022 – žvilgsnis į žalesnę ir efektyvesnę Žemės ūkio ateitį!

Paroda AGRITECHNICA 2022 – žvilgsnis į žalesnę ir efektyvesnę Žemės ūkio ateitį!

Kokias inovacijas gamintojas AMAZONE mums pristatys parodoje "Agritechnica 2022"?

Pasidalinti su kitais

„AGRITECHNICA“ – tarptautinė, viena didžiausių pasaulyje žemės ūkio technikos ir technologijų paroda. Dėl visą pasaulį sustabdžiusios rizikingos epidemiologinės situacijos, 2021 metų lapkritį planuotą fizinę parodą Hanoveryje, Vokietijoje organizatoriai perkėlė į 2022 m. vasario 27 d./kovo 5 d.

Pagrindinė parodos tema: sprendimai žalesnei, ekologiškesnei ir efektyviai žemės ūkio ateičiai. Į parodą užsiregistravo 1 700 dalyvių iš 48 šalių. Tarp jų ir mūsų atstovaujami gamintojai, vienas iš jų – AMAZONE.

Gamintojas AMAZONE, parodoje „AGRITECHNICA 2022“ pristatys nemažai naujienų bei inovacijų žemės ūkiui. Su kuriomis kviečia susipažinti iš anksto, pasižvalgius po virtualią ekspoziciją.

Efektyvesnį ir ekologiškesnį darbą užtikrinsiančios, ištobulintos technologijos, novatoriški sprendimai žemės dirbimo, sėjos, trąšų barstymo bei purškimo darbams. Daugiau apie gamintojo AMAZONE parodai paruoštas naujienas skaitykite čia.

 

Taip pat skaitykite

Galvoji, kad jau nespėjai pasiruošti pašarų ruošimo darbams ar atsinaujinti techniką?

Mes Tau dar galime padėti!

Atnaujinti ritinių presų PÖTTINGER Impress modeliai

Naujoji PÖTTINGER Impress 3000 ritinių presų serija.

Kitas žingsnis – inovacija pakeisianti ateities traktorius!

Pripažintas hibridinės pavaros konceptas tik dar kartą primena apie gamintojo STEYR įsipareigojimą plėtoti novatoriškas idėjas.

Meniu