Paroda AGRITECHNICA 2022 – žvilgsnis į žalesnę ir efektyvesnę Žemės ūkio ateitį!

Paroda AGRITECHNICA 2022 – žvilgsnis į žalesnę ir efektyvesnę Žemės ūkio ateitį!

Kokias inovacijas gamintojas AMAZONE mums pristatys parodoje "Agritechnica 2022"?

Pasidalinti su kitais

„AGRITECHNICA” – tarptautinė, viena didžiausių pasaulyje žemės ūkio technikos ir technologijų paroda. Dėl visą pasaulį sustabdžiusios rizikingos epidemiologinės situacijos, 2021 metų lapkritį planuotą fizinę parodą Hanoveryje, Vokietijoje organizatoriai perkėlė į 2022 m. vasario 27 d./kovo 5 d.

Pagrindinė parodos tema: sprendimai žalesnei, ekologiškesnei ir efektyviai žemės ūkio ateičiai. Į parodą užsiregistravo 1 700 dalyvių iš 48 šalių. Tarp jų ir mūsų atstovaujami gamintojai, vienas iš jų – AMAZONE.

Gamintojas AMAZONE, parodoje „AGRITECHNICA 2022” pristatys nemažai naujienų bei inovacijų žemės ūkiui. Su kuriomis kviečia susipažinti iš anksto, pasižvalgius po virtualią ekspoziciją.

Efektyvesnį ir ekologiškesnį darbą užtikrinsiančios, ištobulintos technologijos, novatoriški sprendimai žemės dirbimo, sėjos, trąšų barstymo bei purškimo darbams. Daugiau apie gamintojo AMAZONE parodai paruoštas naujienas skaitykite čia.

 

Taip pat skaitykite

Lyderiaujantys sprendimai – fermų įranga Royal de Boer

Olandų kilmės prekinis ženklas, sukaupęs daugiau nei 100 metų patirtį fermų vidaus įrangos gamyboje jungiasi prie mūsų atstovaujamų gamintojų sąrašo!

Nori sutaupyti?

Pasirūpink PÖTTINGER atsarginėmis dalimis iš anksto, pasinaudok -20% Каlėdine nuolaida ir gauk dovanų!

DLG melžimo robotų bandymai

GEA dar labiau padidino savo melžimo robotų efektyvumą didesnėse bandose, tam panaudojant naują automatinės melžimo sistemos DairyRobot R9500 konfigūraciją.

Meniu