Naujas komandos narys!

Naujas komandos narys!

Dar daugiau kokybės ir efektyvumo su dar mažiau pastangų ir energijos

Pasidalinti su kitais

Susipažinkime!

UAB “SV Technika” siūlomų prekių asortimentą papildė naujas, kokybiškas ir puikiai Europoje atpažįstamas prekinis ženklas WESTERMANN. 

    • WESTERMANN – šeimos verslas Vokietijoje nuo 1989 – ųjų metų, kurį valdo pats įmonės įkūrėjas Alfons Westermann.
    • Gamintojo gamoje nesudėtingos, didelių bei brangių aptarnavimų nereikalaujančios mašinos, kurios ne tik pasižymi išskirtine ekonomija ir kompaktišku savo dydžiu, bet ir be priekaištų pakeičia rankinį darbą, tad taupo patį brangiausią mūsų turtą – laiką.
    • Universalios akumuliatorinės ir benzininės valymo, samanų ir žolių naikinimo mašinos, skirtos paprastam naudojimui buityje, pramonės, žemės ūkio bei statybos sektoriuose, komunalines paslaugas teikiančiose įmonėse.
    • Nesudėtingas valdymas – technika nereikalauja jokių specifinių žinių ar kompetencijos.

Liepos mėnesio pabaigoje artimiau su šiomis mašinomis mus supažindino iš gamyklos atvykęs atstovas Sigmar. Mokymų metu ne tik teoriškai susipažinome su gamintojo WESTERMANN mašinomis, bet turėjome galimybę kartu su besidominčiais klientais išbandyti statybų bei komunalinių ūkių darbams bei gyvulininkystės ūkiams reikalingas WESTERMANN mašinas.

Nori sužinoti daugiau apie WESTERMANN technikos gamą? Susisiek su mūsų WESTERMANN produktų grupės vadybininku Karoliu

Tel. nr.: (8 643) 95 467
El. pašto adresas: karolis.stanislovaitis@svtechnika.lt

 

Taip pat skaitykite

Lyderiaujantys sprendimai – fermų įranga Royal de Boer

Olandų kilmės prekinis ženklas, sukaupęs daugiau nei 100 metų patirtį fermų vidaus įrangos gamyboje jungiasi prie mūsų atstovaujamų gamintojų sąrašo!

Nori sutaupyti?

Pasirūpink PÖTTINGER atsarginėmis dalimis iš anksto, pasinaudok -20% Каlėdine nuolaida ir gauk dovanų!

DLG melžimo robotų bandymai

GEA dar labiau padidino savo melžimo robotų efektyvumą didesnėse bandose, tam panaudojant naują automatinės melžimo sistemos DairyRobot R9500 konfigūraciją.

Meniu