Lyderiai Lietuvos pašarų maišytuvų – dalytuvų rinkoje!

Lyderiai Lietuvos pašarų maišytuvų – dalytuvų rinkoje!

2021 - aisiais metais populiarumą išlaikė gamintojo BvL agregatai.

Pasidalinti su kitais

Kaip ir 2020 – aisiais, taip ir praėjusiais, 2021 – aisiais metais mūsų atstovaujamo vokiečių gamintojo BvL produkcija užtikrintai išlaikė lyderio poziciją Lietuvos pašarų maišytuvų – dalytuvų rinkoje.

Labai didžiuojamės šiuo pripažinimu ir džiaugiamės, kad per praėjusius metus, net ir mažėjant bendrai pašarų maišytuvų – dalytuvų rinkai Lietuvoje, Jūsų susidomėjimas bei pasitikėjimas gamintojo BvL agregatais nesumažėjo. Tai tik dar vienas labai svarbus argumentas pagrindžiantis vokiečių gamintojo BvL kokybę, ilgaamžiškumą, efektyvumą ir užtikrintą pridėtinę vertę Jūsų ūkio produktyvumui.

Įdomu!

  • Remiantis Profi Lietuva surinktais duomenimis, populiariausias modelis 2021 – aisiais buvo BvL V-Mix Plus 13 – 2S modelis. Antroji populiarumo vieta atiteko pašarų maišytuvui – dalytuvui BvL V-Mix Plus 15 – 2S.
  • Praėjusiais metais darbus Lietuvos ūkiuose pradėjo pirmieji trys savaeigiai pašarų maišytuvai – dalytuvai BvL V-Mix Drive Maximus Plus ir tai buvo vienintelės naujos savaeigės šios kategorijos mašinos.
  • Dar du ūkiai pasirinko išskirtinius BvL V-Mix Plus 34-3S su trimis vertikaliais maišymo sraigtais ir 33,3 m3 tūrio rezervuarais – pirmaisiais tokio dydžio pašarų maišytuvais – dalytuvais Lietuvoje.

Nori sužinoti daugiau? Susisiek su savo regiono pardavimų vadybininku.

Daugiau informacijos apie gamintojo BvL pašarų ruošimo techniką.

Taip pat skaitykite

Paversk savo kasdienius darbus malonumu su STEYR!

Paskubėk - liko tik 2 paskutiniai traktorių STEYR IMPULS CVT sandėlio vienetai.

„myAMAZONE” – dar daugiau galimybių!

Svarbus pranešimas, Tau, jei jau esi AMAZONE technikos savininkas arba ruošiesi juo tapti.

Nuolaidos visoms PÖTTINGER atsarginėms dalims

Užsisakyk orginalių PÖTTINGER atsarginių dalių su -20% nuolaida ir gauk fanų atributikos - DOVANŲ.

Meniu