Galvoji, kad jau gerai susipažinai su STEYR traktoriais?

Galvoji, kad jau gerai susipažinai su STEYR traktoriais?

Gamintojas suteiks galimybę ne tik virtualiai pasitikrinti bei papildyti jau turimas žinias, bet ir GARANTUOJAME - sužinoti daug naujo.

Pasidalinti su kitais

Pirmoji, virtuali STEYR YOUNIVERSE paroda, kurios metu:

  • Susipažinsi su dar tikrai niekur ir niekada negirdėtomis bei neregėtomis STEYR naujienomis. Užtikriname – bus tikrai karštų naujienų, tad nepraleisk galimybės pamatyti jas pats PIRMAS;
  • Turėsi galimybę bent virtualiai susitikti su gamyklos atstovais. Profesionalų komanda, pasiruošusi atsakyti į visus Jums rūpimus ir individualiai Jūsų užduotus klausimus;
  • Stebėsi pačius įdomiausius, interaktyvius ir dėmesį prikaustančius STEYR traktorių pristatymus;
  • Virtuali realybė – atvėrusi naujas galimybes žemės ūkio sektoriui ateityje!  Kokia žemės ūkio sektoriaus ateitis ištikrųjų? Kokių pažangių, dar labiau darbus palengvinančių technologijų galime tikėtis? Kokių inovacijų ar atradimų laukti? Ar mes tam pasirengę? Būtent šiame skaitmeniniame renginyje gausite atsakymus į visus šiuos klausimus ir dar daugiau.

Tad susitinkame virtualiame šou.  Registracijai prireiks tik minutės, atvykimui į parodą tik interneto ir išmanaus įrenginio, o įspūdžių parsinešite metams į priekį – užtikrintai.

REGISTRUOTIS

Spaudžiame REGISTRUOTIS, atsivėrusiame CNH lange pasirenkame gamintoją STEYR, atsidariusiame lange, dešinėje pusėje – spaudžiame Register, užpildome reikalingus duomenis ir keliaujame į parodą!

 

Taip pat skaitykite

STEYR PROFI – pasirinkimas profesionalams

Unikali galimybė įsigyti traktorių STEYR 6150 PROFI gamintojo kainomis.

Neeilinei progai – neeilinis pasiūlymas!

Gamintojas AMAZONE šiemet mini jau 75 - uosius sėkmingos sėjamųjų gamybos ir tobulėjimo metus.

NEW HOLLAND B115D ekskavatorinis krautuvas

Finansavimo pasiūlymas ratiniam ekskavatoriniam krautuvui.

Meniu