Galvoji, kad jau gerai susipažinai su STEYR traktoriais?

Galvoji, kad jau gerai susipažinai su STEYR traktoriais?

Gamintojas suteiks galimybę ne tik virtualiai pasitikrinti bei papildyti jau turimas žinias, bet ir GARANTUOJAME - sužinoti daug naujo.

Pasidalinti su kitais

Pirmoji, virtuali STEYR YOUNIVERSE paroda, kurios metu:

  • Susipažinsi su dar tikrai niekur ir niekada negirdėtomis bei neregėtomis STEYR naujienomis. Užtikriname – bus tikrai karštų naujienų, tad nepraleisk galimybės pamatyti jas pats PIRMAS;
  • Turėsi galimybę bent virtualiai susitikti su gamyklos atstovais. Profesionalų komanda, pasiruošusi atsakyti į visus Jums rūpimus ir individualiai Jūsų užduotus klausimus;
  • Stebėsi pačius įdomiausius, interaktyvius ir dėmesį prikaustančius STEYR traktorių pristatymus;
  • Virtuali realybė – atvėrusi naujas galimybes žemės ūkio sektoriui ateityje!  Kokia žemės ūkio sektoriaus ateitis ištikrųjų? Kokių pažangių, dar labiau darbus palengvinančių technologijų galime tikėtis? Kokių inovacijų ar atradimų laukti? Ar mes tam pasirengę? Būtent šiame skaitmeniniame renginyje gausite atsakymus į visus šiuos klausimus ir dar daugiau.

Tad susitinkame virtualiame šou.  Registracijai prireiks tik minutės, atvykimui į parodą tik interneto ir išmanaus įrenginio, o įspūdžių parsinešite metams į priekį – užtikrintai.

REGISTRUOTIS

Spaudžiame REGISTRUOTIS, atsivėrusiame CNH lange pasirenkame gamintoją STEYR, atsidariusiame lange, dešinėje pusėje – spaudžiame Register, užpildome reikalingus duomenis ir keliaujame į parodą!

 

Taip pat skaitykite

„myAMAZONE” – dar daugiau galimybių!

Svarbus pranešimas, Tau, jei jau esi AMAZONE technikos savininkas arba ruošiesi juo tapti.

Šventinės nuolaidos visoms PÖTTINGER atsarginėms dalims

Užsisakyk orginalių PÖTTINGER atsarginių dalių su Kalėdine -20% nuolaida ir gauk fanų atributikos - DOVANŲ.

10 priežasčių kodėl rinktis rulonų perkandėją TANCO I73

Pasipildėme pašarų ruošimo technikos sandėlį ir specialiai Jums paruošėme išskirtinės kokybės rulonų perkandėjo TANCO I73 su birių produktų kaušu TANCO I74 kombinaciją.

Meniu