Galvoji, kad jau gerai susipažinai su STEYR traktoriais?

Galvoji, kad jau gerai susipažinai su STEYR traktoriais?

Gamintojas suteiks galimybę ne tik virtualiai pasitikrinti bei papildyti jau turimas žinias, bet ir GARANTUOJAME - sužinoti daug naujo.

Pasidalinti su kitais

Pirmoji, virtuali STEYR YOUNIVERSE paroda, kurios metu:

  • Susipažinsi su dar tikrai niekur ir niekada negirdėtomis bei neregėtomis STEYR naujienomis. Užtikriname – bus tikrai karštų naujienų, tad nepraleisk galimybės pamatyti jas pats PIRMAS;
  • Turėsi galimybę bent virtualiai susitikti su gamyklos atstovais. Profesionalų komanda, pasiruošusi atsakyti į visus Jums rūpimus ir individualiai Jūsų užduotus klausimus;
  • Stebėsi pačius įdomiausius, interaktyvius ir dėmesį prikaustančius STEYR traktorių pristatymus;
  • Virtuali realybė – atvėrusi naujas galimybes žemės ūkio sektoriui ateityje!  Kokia žemės ūkio sektoriaus ateitis ištikrųjų? Kokių pažangių, dar labiau darbus palengvinančių technologijų galime tikėtis? Kokių inovacijų ar atradimų laukti? Ar mes tam pasirengę? Būtent šiame skaitmeniniame renginyje gausite atsakymus į visus šiuos klausimus ir dar daugiau.

Tad susitinkame virtualiame šou.  Registracijai prireiks tik minutės, atvykimui į parodą tik interneto ir išmanaus įrenginio, o įspūdžių parsinešite metams į priekį – užtikrintai.

REGISTRUOTIS

Spaudžiame REGISTRUOTIS, atsivėrusiame CNH lange pasirenkame gamintoją STEYR, atsidariusiame lange, dešinėje pusėje – spaudžiame Register, užpildome reikalingus duomenis ir keliaujame į parodą!

 

Taip pat skaitykite

Higienos produktų pasiūlymas pieno ūkiams

Išsirink sau tinkamiausią produktų krepšelio komplektą ir nemokamai išbandyk Profilac Dry-Off - ypač efektyvi prevencinė priemonė suteikianti papildomą apsaugą nuo mastito ankstyvuoju užtrūkinimo periodu ir prieš apsiveršiavimą.

Kas pirmesnis, tas gudresnis!

Būk pirmesnis ir gudresnis, rinkis New Holland sandėlio mašiną.

Svajoji apie naująjį Steyr traktorių?

Nepraleiskite progos pasinaudoti specialiu finansavimo pasiūlymu ir įsigyti visiškai naują, Jūsų ūkio poreikius atitinkantį traktorių Steyr - JAU ŠIANDIEN!

Meniu