Ateitį pasitinkame jau šiandien!

Ateitį pasitinkame jau šiandien!

Pasaulyje pripažintas "STEYR Konzept" traktoriaus dizainas - menantis praeitį ir pranašaujantis ateitį.

Pasidalinti su kitais

Toks futuristinis bei modernus traktoriaus „STEYR Konzept” eksterjeras gali priminti dažniausiai tik filmuose apie ateitį vaizduojamus skraidančius automobilius ar transformerius. Deja, šis traktorius neskraido (bent jau kol kas), tačiau išskirtinis jo dizainas bei technologinės galimybės yra žemės ūkio mašinų ateities projektas dabar – esamąjame laike. Būtent toks STEYR „ateities” traktoriaus dizainas neliko nepastebėtas bei neįvertintas viso pasaulio mastu.

Gamintojas STEYR dalyvavo kasmet Čikagoje organizuojamuose dizaino apdovanojimuose „Good Design 2020“. Tai yra seniausiai organizuojami ir pasaulyje itin vertinami tokio tipo apdovanojimai, kuriuos organizuoja Čikagos „Athenaeum“ architektūros ir dizaino muziejus. Šie apdovanojimai šiemet vyko jau 70-ąjį kartą, dalyvavo net 900 gamintojų ir dizainerių, kurie atvyko iš 48 skirtingų pasaulio šalių, atstovaudami skirtingus verslo sektorius. Gamintojas STEYR pristatė naująjį savo projektą ir žemės ūkio ateities viziją – „Steyr Konzept” traktorių. Galutinis konkurso teisėjų verdiktas paskelbtas nuotoliniu būdu, 2020 m. lapkričio mėn., o „STEYR Konzept“ buvo vienintelis apdovanojimą ir pasaulinį pripažinimą pelnęs traktorius.

Teisėjai pripažino “STEYR Konzept” kaip ypatingą formos bei funkcijos derinį, ateities viziją ir jos plėtros galimybes.

„STEYR Konzept” – traktoriaus modelis pripažintas ne tik už išskirtinį, modernų bei stilingą žemės ūkio mašinos dizainą, bet ir už traktoriaus funkcionalumą, ekologiškumą ir efektyvumą viename. Apdovanojimuose pripažinta hibridinė traktoriaus energijos sistema, kuri unikaliai apjungia visas novatoriškas technologijas tam, kad sukurtų ekologišką, tačiau efektyvią ir funkcionalią traktoriaus koncepciją. Sistemos esmė yra modulinė hibridinė elektrinė pavara, kurią sudaro įprastas vidaus degimo variklis, generatorius ir dar keli elektriniai varikliai. Visi šie komponentai prisidės prie to, kad ateityje ūkininkai mėgausis ne tik didesniu važiavimo komfortu, bet ir galimybėmis pasiekti neprilygstamą našumą darbuose, sutaupant kuro sąnaudų bei prisidedant prie ekologinės būklės gerinimo ir ekonominės taršos mažinimo ūkyje.

Taigi, pagrindinis gamintojo tikslas buvo sukurti ne vien tik ryškius ir išskirtinius stiliaus elementus. Gamintojas siekia, kad kiekviena „ateities” traktoriaus dizaino detalė, pasitelkus aukštos kvalifikacijos inžinierių pagalbą atneštų ir bendros praktinės naudos ūkio veiklos rezultatams, efektyvumui, ilgaamžiškumui, operatoriaus patogumui bei tvariam žemės ūkio vystymuisi.

STEYR dar kartą įrodė, kad dizainas, efektyvumas ir komfortas žemės ūkio mašinose – puikiai suderinami. Žinoma, gamintojas šiuo apdovanojimu mums ir dar kartą priminė savo kuriamų novatoriškų technologijų potencialą dabar ir ateityje.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.

Taip pat skaitykite

IŠBANDYK TRAKTORIŲ STEYR SAVO ŪKYJE!

Galimybė išsirinkti net iš 4 skirtingos galios traktorių STEYR. Registruokis demonstracijai jau DABAR.

STEYR PROFI – pasirinkimas profesionalams

Unikali galimybė įsigyti traktorių STEYR 6150 PROFI gamintojo kainomis.

Neeilinei progai – neeilinis pasiūlymas!

Gamintojas AMAZONE šiemet mini jau 75 - uosius sėkmingos sėjamųjų gamybos ir tobulėjimo metus.

Meniu