Steyr CVT serija (150-240 AG)

Įdiegtų techninių naujovių ir bepakopės transmisijos dėka, gamintojas Steyr didžiuojasi sukurta CVT traktorių serija.

Būtent CVT transmisija atspindi bei apibūdina šių išskirtinių Steyr traktorių serijos pavadinimą. Tai bepakopė transmisija CVT (angl. Cpntinuosly Variable Transmission) – protingai kintanti hidraulinių ir mechaninių komponentų pavarų dėžėje sąveika, užtikrinanti išskirtinę traktoriaus ekonomiją.

 

Ši Steyr traktorių serija yra lyg naujoji, inovatyvioji karta, kurios dėka sukurta dar didesnė pridėtinė vertė darbams: aukščiausius standartus atitinkantis valdymo patogumas, ekologija, didesnis produktyvumas ir rentabilumas. Viso galimi 7 šios serijos traktoriai, kurių variklio vardinės galios diapazonas nuo 150 iki 240 AG. Pagrindinės elektroniškai valdomo, dyzelinio variklio darbinės apsukos nuo 1500 iki 1900 aps./min, tačiau traktoriuje integruotos „PowerPlus“ sistemos dėka, prie traktoriaus galios papildomai prisideda net iki 45 AG. Tai užtikrina, kad visi didesnės jėgos reikalaujantys darbai būtų atlikti be jokio vargo, net ir esant mažesniam variklio sūkių skaičiui.

Visuose CVT modeliuose sumontuoti drėgno tipo, dvigubi, diskiniai stabdžiai (4 diskiniai stabdžiai galinėje ašyje). Šie HD diskai atsparesni dilimui ir užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką.

CVT serijos traktorių hidraulinės sistemos veikimo principas paremtas kintamo darbinio tūrio siurbliu, kurio srautas yra iki 173l/1 min. Vienu metu alyva perduodama 8 atskiriems hidraulinės sistemos komponentams, o alyvos perdavimo tūris ir trukmė gali būti pritaikomi kiekvienam iš jų individualiai, pagal esamą poreikį. Tai garantuoja efektyvų hidraulinės sistemos darbą ir su prijungtais priedais ar be jų.

CVT traktorių serija, kaip ir kiti Steyr traktoriai išskirtinį dėmesį skiria traktoriaus operatoriui. Gamintojas rinkoje išsiskiria tiek traktoriaus eksterjero detalėms, tiek interjeru – praktišku ir patogiu traktoriaus kabinos išplanavimu bei apdaila viduje. Sukurta tokia pagrindinė darbo zona, kokia galite pasikliauti visose situacijose.

Komfortabili kabina su oro kondicionavimo sistema, siekiant maksimalaus komforto operatoriui, kabinos viduje esančio triukšmo lygis neviršija 69 dB (A). Puikus matomumas iš kabinos vidaus, dideli, vientisi langai ir stogo liukas užtikrinantis ne tik komfortą, bet ir aukščiausius darbo saugos reikalavimus. Didelis apšvietimo spindulys darbams nakties metu – sumontuoti galingi LED darbinių žibintų paketai (priekyje ir gale) su atskira darbo žibintų valdymo konsole. Papildomam komfortui: užuolaidėlė nuo saulės, oda aptrauktas vairas, termo dėtuvė (buteliui ar gertuvei), ergonomiška vairuotojo sėdynė, instruktoriaus (keleivio sėdynė) su saugos diržu, užuolaidėlė nuo saulės.

Visiems STEYR traktoriams suteikiama net 36 mėnesių arba 3000 moto valandų garantija.

Galerija

Susidomėjai? Susisiek su mumis!

Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

Arba užpildyk užklausos formą:

    Meniu