PÖTTINGER Aerosem VT

Naujoji  prikabinama pneumatinė sėjamoji Pöttinger Aerosem VT 5000 DD tausoja dirvožemį, yra kompaktiška ir itin manevringa. Nepriklausomai nuo mašinos darbinio pločio ir ūkyje naudojamo purkštuvo, sėjamąją galima pritaikyti prie skirtingų purkštuvų pločių, naudojant išmaniąją sėklų dozavimo sistemą IDS.

Aerosem VT sėjamosios darbinis plotis – 5,0 m. Mašina komplektuojama su prieš tankinimo volą įrengtu rotoriniu kultivatoriumi Lion 103 C. Tankinimo volas sudarytas iš plačių ir aukštų padangų, kurios sumažina mašinos slėgimą į dirvą ir palengvina mašinos važiavimą bet kokiame dirvožemyje. Dėl savo konstrukcijos mašina yra kompaktiška ir labai manevringa ne tik galulaukėse, bet ir siauruose keliuose.

Sėjamojoje įrengtas visiškai naujas net 2800 l talpos dvigubas, per pusę padalytas bunkeris. Tuo pačiu metu galima sėti ir kartu su sėkla įterpti trąšas arba vienu metu sėti dvi skirtingas kultūras. Išsėjimo ritės gali būti reguliuojamos ir nustatinėjamos, nepriklausomai viena nuo kitos.

Visa tai užtikrina tikslų sėklos srautą, neatsižvelgiant į jos kokybę ir sėjos sąlygas. Sėjamoji aprūpinta dviguba sėjos diskų išsėjimo sistema, kuri dėl savo vienodo ilgio noragų spaudimą išlaiko vienodą per visos mašinos plotį. Tai garantuoja vienodą sėklos įterpimo gylį, vienodą tolimesnį augalų dygimą, šaknijimąsi, augimą ir subrendimą. Sėjos mechanizmo spaudimas į dirvą reguliuojamas iki 60 kg slėgiu.

Aerosem VT sėjamąjai reikia nuo 200 AG traktoriaus. Galios poreikis priklauso nuo dirbimo gylio, reljefo, dirvožemio struktūros ir kitų veiksnių.

Modelis AEROSEM VT 5000 DD AEROSEM VT 6000 DD
Darbinis plotis, m 5 6
Transportinis plotis, m 3 3
Sėkladėžės talpa, l 2800 4600
Sėkladėžės padalinta santukiu 50:50 50:50
Atstumas tarp eilių, cm 12,5 12,5
Diskų skaičius, vnt. 40 48
Spaudimas į sėklos noragėlius, kg 60 60
Rotorinio kultivatoriaus LION rotorių skaičius, vnt 20 20
Galios poreikis, AG 200 280
Svoris, kg 5810 8280

Galerija

Susidomėjai? Susisiek su mumis!

Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

Arba užpildyk užklausos formą:

    Meniu