AMAZONE PRIMERA DMC pneumatinės, prikabinamos sėjamosios

Amazone Primera DMC pneumatinė tiesioginės juostinės sėjos sėjamoji skirta sėti kultūroms tiesiai į ražieną, į minimaliai įdirbta  ar tiesiai į suartą dirvą. Ši sėjamoji turi galimybe įterpti ir trąšas į ta pačia eilutę kartu su sėkla.

Ši sėjamoji ypatinga tuo, kad gali sėti ir tuomet kada dirva yra per šlapia diskinėms sėjamosioms, kurios tik sėjimo diskais įpjauna dirvožemį ir įberia sėklas, bet neturi galimybės sėklų užžerti puriu žemės sluoksniu priešingai nei Primeros kaltinis noragas.

DMC sėjamosios pleištinis noragas pirmiausiai pašalina visas augalines liekanas ir tuo pat metu ruošia sėklos guoli eilutėje.  Pleištinio norago smaili siaura kalto viršūnė agresyviai lenda į žemę net ir esant sausoms dirvos sąlygos. Sėklos eilutės zonoje kaltas išpurena žemę ir tuo pat metu sutankina apatini jos sluoksnį, kad sėkla atsigultu ant kieto pagrindo, o viršuje užžeriamas purus žemės  sluoksnis  tam kad sėklos zonoje susidarytų optimalios drėgmės ir deguonies sąlygos jai sudygti.  Laiku ir tinkamai sudygęs pasėlis yra gero derliaus pagrindas.

Galerija

Susidomėjai? Susisiek su mumis!

Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

Arba užpildyk užklausos formą:

    Meniu