Pasidalinti su kitais

TANCO stačiakampių ryšulių apvyniotuvai

Gamintojas Tanco pristatė net dviejų rūšių stačiakampių ryšulių apvyniotuvus:
pakabinamus bei stacionarius/prikabinamus

Q serijos, pakabinami stačiakampių ryšulių apvyniotuvai
Inovatyvus pašarų technikos pagalbininkas, gamintojas TANCO pristatė naująjį, automatizuotą Q serijos apvalių ir stačiakampių rulonų apvyniotuvą su paprastesniu, trijų taškų tvirtinimu prie traktoriaus. Kompaktiškas ir lengvas Q serijos vyniotuvas – pasižymintis milžiniškomis savo galimybėmis pašarų ruošimo darbuose.
Q serijos apvyniotuvai komplektuojami su dvigubomis arba trigubomis vyniojamosiomis rankomis, tokie parametrai leidžia apvyniotuvui net kelis kartus greičiau ir be papildomų nustatymų apvynioti didesnį kiekį stačiakampių ryšulių nei paprastai. Apvyniotuvas rinkoje išsiskiria dar keletu papildomų techninių savybių, tokių kaip: proporcinga hindraulinė valdymo sistema. Proporcinga hidraulinė valdymo sistema mašinoje užtikrina laipsnišką, tikslų apvyniojimo greičio reguliavimą. Kuris užtikrina tolygesnį, ekonomiškesnį ir efektyvesnį stačiakampių ryšulių apvyniojimo procesą.

1800 serijos, stacionarūs- prikabinami stačiakampių ryšulių apvyniotuvai
Universalūs ir efektyvūs stačiakampių ryšulių bei apvalių rulonų apvyniotuvai, idealiai tinkantys ryšulius bei rulonus apvynioti tiesiai jų krovimo/sandėliavimo vietoje.
Apvyniotuvas yra visiškai automatinis, jį galima valdyti nuotoliniu būdu, tiesiai iš traktoriaus kabinos. Tokia funkcija suteikia galimybę visus pakrovimo, apvyniojimo ir nukrovimo darbus greitai ir paprastai atlikti su vieno operatoriaus pagalba.
Tam, kad apvyniojami ryšuliai nebūtų pažeisti, būtų lygūs ir tinkami naudojimui, mašinos aukštį ir kitą darbinės padėties trajektoriją priekyje ir gale galima lengvai sureguliuoti hidrauliniu būdu.

Susidomėjai? Susisiek su mumis!

Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

Arba užpildyk užklausos formą:

    Meniu