Pasidalinti su kitais

TANCO rulonų apvyniotuvai

Nuo pat pimųjų gamintojo TANCO sukurtų mašinų, šis gamintojas žinomas ne tik dėl mašinų patvarumo ir ilgaamžiškumo, bet ir dėl bekompromisės jų kokybės. Visuomet siekdamas aukščiausios kokybės, gamintojas užpatentavo net keletą novatoriškų technologų, tokiu būdu Tanco vardas šiandien pripažintas vienu gerbiamiausių ir labiausiai pripažintu prekiniu ženklu visame žemės ūkio pasaulyje.

Profesionalus pašarų ruošimo technikos gamintojas TANCO prie paprastesnio ir kokybiškesnio pašarų ruošimo ūkyje prisideda net 4 skirtingomis, prikabinamų ir pakabinamų rulonų apvyniotuvų rūšimis:
serija 1400; serija A; serija E; serija S.

Serija 1400
1400 serijos rulonų apvyniotuvai yra pagaminti išlaikant aukščiausius kokybės standartus. Mašinoje integruota TANCO patentuota hidraulinė greičio valdymo sistema bei kitos unikalios automatinės valdymo bei pakabinimo sistemos. Pakabinimo sistema pripažinta greičiausia ir stabiliausia visoje apvyniotuvų rinkoje.

Serija A
Šios serijos prikabinami, automatiniai rulonų apvyniotuvai pasižymi kompaktiškumu, tvirtumu ir efektyvumu viename.
Šie apvyniotuvai buvo tobulinami siekiant kiek įmanoma labiau sumažinti jų svorį ir tokiu būdu dar labiau padidinti mašinos darbo našumą. Apvyniojimo stalas šios serijos mašinose yra labai patogiame, žemame aukštyje, todėl apvyniotus rulonus galima paprastai iškrauti tiesiai ant žemės, be jokių papildomų ritinio pastatymo priedų/įrenginių.

Serija E
Serija apvyniotuvų, skirtų mažesniems ir vidutiniems ūkiams, kuriuose apvyniojamų rulonų kiekiai nėra itin dideli.
Ši serija kaip ir visa kita TANCO produkcija, pasižymi ne tik kokybe, bet ir išskirtiniu mašinų dizainu. Šis pusiau automatinis apvyniotuvas valdomas kabelio pagalba, naudojant tris atskiras valdymo svirtis visam rulono apvyniojimo procesui vykdyti.

Serija S
Pakabinamų apvyniotuvų serija, išsiskirianti TANCO patentuotomis pakabinimo galimybėmis.
Pakabinimas su TANCO patentuota trijų taškų pakabinimo sistema, pritaikant traktoriaus frontalinį krautuvą arba tiesiog montuojant prie teleskopinio krautuvo. Ši mašina pasižymi nedideliu savo svoriu, paprastu manevravimu kalvuotose vietovėse, aukštu stabilumo lygiu bei galimybe tiesiogiai nuo vyniotuvo rulonus krauti į jų sandėliavimo vietą. Apvyniotuvas ruloną vynioja 2 apvyniojimo rankomis, todėl procesas vyksta kur kas greičiau ir efektyviau.

Susidomėjai? Susisiek su mumis!

Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.

Arba užpildyk užklausos formą:

    Meniu