Atgal

Naujienos

09 Kovas
11111-300137902e03fccb1a5b33cf9d7627d7.jpg
Pasiruošimas sezono darbams įgavo pagreitį

http://www.svtechnika.lt/uploads/images/photo-5.jpg

Šiomis, pavasarį pranašaujančiomis dienomis, mūsų kiemą  papuošė ir apie pasiruošimą sezono darbams dar kartą priminė atvykęs savaeigis purkštuvas  AMAZONE  PANTERA 4502. Purkštuvas išsiskiria ne tik paprastai valdant išgaunama aukščiausia darbo kokybe, bet ir nepalyginamu mašinos manevringumu, prisitaikymu prie kiekvieno lauko paviršiaus bei pasėlių rūšies. Mašinoje sumontuotos moderniausios šiuolaikinės technologijos, naudojama išmanioji valdymo sistema bei įdiegtos palydovinės programos GPS Switch, GPS Track ir GPS Maps.  

    http://www.svtechnika.lt/uploads/images/amazone/Pantera-AGI-4_Topcon-d2-151029.jpg

Pantera 4502 turi 4800 litrų talpos rezervuarą, o lengvos ir tvirtos purškimo sijos gali siekti net iki 40 metrų darbinio pločio. 

Purkštuvas išsiskiria hidrostatine tandeminės važiuoklės amortizacija, hidrauliniu tarpvėžės keitimu, aukšta rėmo prošvaisa (iki 1,2 m) ir trijų tipų vairavimo galimybe: dviejų arba keturių ratų bei vairavimą krabu. Toks pravažumas ir manevringumas visuose dirbamuose pasėliuose yra svarbus ir didelis pranašumas. 

Hidrostatinė važiuoklė leidžia mašinai įsibėgėti net nuo 0 km/h iki 50 km/h., tandeminė purkštuvo važiuoklė puikiai prisitaiko prie dirvos paviršiaus nelygumų. O dėl optimizuotos greičio kontrolės sistemos purkštuvas visada dirba su optimaliomis degalų sąnaudomis, tad sumažėję kaštai ir padidėjęs darbo našumas ūkyje - garantuotas.

Gamintojai nepamiršo ir pasirūpino pažangia bei ergonomiška vairuotojo kabina, kad purškimo darbai ūkiuose taptų tikru malonumu. Įrengta komfortiška - orinė vairuotojo sėdynė, CD/radijo grotuvas su laisvų rankų įranga, automatinis oro kondicionierius bei kabinos oro filtras. Išorėje elektriniai, šildomi veidrodėliai, LED lempos ir dar daug kitų, mašinistui nepakeičiamų patogumų.  

 

Norite sužinoti daugiau? Apžiūrėti? Laukiame Jūsų - aplankykite mus arba susisiekite su mumis.