Atgal

Naujienos

16 Sausis
naujiena-d963524d6009fb07a01517e1b8e4f22a.jpg
Naujas bei stiprus žaidėjas komandoje - PRIMETECH

Savaeigis vikšrinis smulkintuvas "PrimeTech PT-300"  - dabar jau su "Tier 4F" standartus atitinkančiu varikliu

Kartu su naujo CAT C7302 AG (225 kW) 6 cilindrų variklio įrengimu buvo atlikta keletas svarbių modifikacijų ir patobulinimų, tačiau PT-300 pagrindinės savybės yra tokios pačios: produktyvumas, manevringumas,patikimumas ir komfortas.

Didesnis variklio skyrius su  dviem didelėmis šoninėmis durelėmis iš abiejų pusių leidžia lengvai ir greitai pasiekti bet kuriuos aptarnavimo taškus, žarnas, variklį ir hidraulinius filtrus. Mažos vibracijos ir mažo triukšmo kabina (mažiau nei 79 dB) yra erdvi, turinti puikų matomą ir didesnę sėdynę. Naujas skaitmeninis 7 colių spalvų ekranas leidžia operatoriui patikrinti ir išlaikyti pagrindinius parametrus, taip pat pritaikyti funkcijas ir nustatymus. Jis taip pat gali būti naudojamas diagnostikai ir fotografavimui.
Miško mulčeris atliko keletą didelių pertvarkymų ir siūlo keletą labai įdomių naujų funkcijų, tokių kaip naujas stūmimo rėmo dizainas, kad pasiektų žemę vilkimui ir griebimui; reguliuojami skydai nustatyti reikalaujamą darbinį gylį; spyruoklinių replių peiliukai, skirti greičiau keisti ir sumažinti priežiūros išlaidas.

Daugiau informacijos apie gamintojo techniką rasite čia.