Atgal

Naujienos

03 Sausis
amazone-logo-m-a38ff82171731be66d22682006de11d4.png
Pripažinta gamintojo kokybė ir įvaizdis

Tarp galingiausių žemės ūkio technikos gamintojų Vokietijoje buvo pripažintas ir vienas iš mūsų atstovaujamųjų – AMAZONE. 

Žemės ūkio technikos gamintojų sąraše įmonė užėmė 4-ąją vietą iš 10-ies, surinkusi 49 taškus. Gamintojas Amazone tvirtai žengė greta kitų, puikiai įvertintų kompanijų, tokių kaip: Fendt (58 taškai), Claas (56 taškai) ir John Deere (52 taškai).

 
Kompanijų bendram įvaizdžiui įvertinti Vokietijos žemės ūkio draugija (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft) jau 21-erius metus atlieka tyrimą, siekdami išsiaiškinti žinomiausių Vokietijoje prekinių ženklų sąmoningumą ir supratingumą kuriant efektyvų kompanijos įvaizdį žemės ūkio sektoriuje.

Amazone kompanijos vadovai Christian Dreyer ir Dr. Justus Dreyer šiuos rezultatus vertina ne tik kaip sėkmę, bet ir kaip didelę motyvaciją tobulėjimui ateityje ir teigia: „Žinoma, mes labai džiaugiamės aukštais įvertinimais, tačiau dar tikrai nesiruošiame ilsėtis. Mes privalome nuolat tobulinti savo produktus, teikiamų paslaugų kokybę bei darbuotojų profesionalumą. “

Didžiuojamės atstovaudami AMAZONE gamintoją Lietuvoje!