Atgal

Naujienos

22 Lapkritis
Medaillen17-05a302f2d45ef5ce3239595304882a24.jpg
Naujienos iš Agritechnica 2017

Norime pasidžiaugti, kad 2017 m. lapkričio 12 - 18 d. vykusioje parodoje Agritechnica 2017 UAB SV Technika atstovaujamos įmonės buvo apdovanotos 7 sidabro medaliais. Tris medalius laimėjo AMAZONE, keturis PÖTTINGER įmonės.

AMAZONE inovacijos apdovanotos medaliais:

SwingStop pro - tai sistema, kuri pagerina purškimo sijų valdymą, "gesindama" horizontalius sijų švytavimus bei programinės įrangos ir akseleracijos daviklių dėka skaičiuoja kiekvieno purkštuko greitį, nustato jo santykį su važiavimo greičiu ir pagal tai milisekundžių tikslumu reguliuoja purkšimo normą

SmartService 4.0 - tai skaitmeninis serviso asistentas, virtualios bei išplėstinės realybių pagalba, leidžia nuotoliniu būdu atlikti serviso mokymus, realiu laiku padėti Amazone serviso tarnybai atlikti mašinų aptarnavimą bei remontą.

Agrirouter - tai bendras Amazone, Pöttinger ir kitų lyderiaujančių žemės ūkio technikos gamintojų projektas. Agrirouter - tai internetinė platforma, leidžianti ūkininkams ir žemės ūkio paslaugų įmonėms keistis duomenimis tarp skirtingų mašinų ir ūkio valdymo programų.

PÖTTINGER inovacijos apdovanotos medaliais:

Agrirouter


Pöttinger PÖTPRO Guide - tai bendras Pöttinger ir Fliegl projektas, leidžiantis stebėti mašinos darbo procesus ir parametrus nuotoliniu būdu.

Sensosafe - tai sistema sukurta apsaugoti žolėje pasislėpusius gyvūnus. Pjaunant žolę optiniai infraraudonųjų spindulių jutikliai su integruotu LED apšvietimu atpažįsta gyvūnus ir siunčia signalą traktoriaus hidraulinei sistemai - šienapjovė automatiškai pakeliama ir taip apsaugomi gyvūnai.

 

Dirvožemio struktūros kontrolės sistema yra skirta optimaliam sėklos guolio paruošimui, nepaisant dirvos būklės pokyčių skirtingose lauko vietose. Sistema stebi dirvožemio paviršiaus struktūrą (dideli, maži grumstai) ir automatiškai valdo traktorių, kad jis prisitaikytų prie besikeičiančių dirvos sąlygų.