Atgal

Naujienos

08 Rugsėjis
Screen Shot 2020-09-08 at 17.09.45-0eab5d533a4fda83eabfb4f3dfcc0c29.png
Jubiliejinis konkursas

Gamintojas BvL - jau 15 metų Lietuvoje! 

Visi žinome, kad svarbiausias veiksnys, įtakojantis aukštą gyvulininkystės ūkio produktyvumą yra kokybiškas pašaras. 

Daugiau nei 40 - ies metų gamybos patirtį turintis, ilgametis mūsų partneris BvL, pasitelkęs inovatyviausias technologijas ir patentuotas "EDS" sistemas užtikrina ne tik paprastesnį gyvulių šėrimo procesą, greitą pašarų smulkinimą bei padalijimą, bet ir kokybišką pašarą - net ir patiems įnoringiausiems gyvuliams (atitinkantį aukščiausius/griežčiausius reikalavimus).

Gamintojas išsiskiria ne tik dėl patentuotos Vokiškos kokybės, bet ir dėl atsakingo požiūrio į klientą. Individualiai įsiklauso į kiekvieno kliento poreikius, suteikia profesionalią konsultaciją ir gamina tik individualias mašinas, pritaikytas skirtingoms ūkių infrastruktūroms. Šūkis "Sukurta specialiai man!", geriausiai apibūdina gamintojo požiūrio į klientą koncepciją. 

Didžiuojamės atstovaudami šiuos pašarų įrangos gamintojus - profesionalus! Ir drauge su gamintoju "BvL" džiaugiamės jų 15 - os metų jubiliejumi Lietuvos rinkoje. Šios šventės proga, norime savo džiaugsmu dalintis ir su Jumis.  

Registruokis pašarų maišytuvo - dalytuvo demonstracijai arba mūsų vizitui savo ūkyje ir nepraleisk progos laimėti galimybę NEMOKAMAI naudotis nauju BvL maišytuvu – dalytuvu net nuo Šv. Kalėdų iki pat Šv. Velykų.

Nori užsiregistruoti ir išbandyti individualiai Tavo ūkiui pagamintą pašarų maišytuvą - dalytuvą BvL?
Spausk žemiau nurodytą laukelį "Registracija", užpildyk reikalingos informacijos laukelius ir Tu jau dalyvauji konkurse!

Dalyvių registracija iki 2020.10.15 (vieną laimingąjį paskelbsime 2020.10.30)
Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas bei registraciją, telefonu: 8 634 77 921
Konkursui registruotis galite ir susisiekę su savo regiono vadybininku.