Atgal

Naujienos

03 Rugpjūtis
pirmumas siai nuotraukai_web-6cfcaeb8fbb7afba8007cf108665e203.jpg
Dar daugiau galios!

Jau daugiau nei 12 metų aktyviai kuriame pridėtinę vertę Lietuvos žemės ūkio sektoriuje ir ne tik!
Kiekvieną dieną rūpinamės, kad ūkininkus pasiektų tik kokybiška žemės ūkio ir statybinė technika. Teikiame visas reikalingas serviso paslaugas bei atsargines dalis. UAB SV Technika, kvalifikuotų ir atsidavusių darbuotojų, kurie sudaro profesionalią komandą, dėka, žingsnis po žingsnio tampa vis didesnė ir stipresnė kompanija, o didėjančios klientų ir užsienio partnerių gretos, teigiami jų atsiliepimai tik įrodo, kad augant įmonei - auga ir klientų bei partnerių pasitikėjimas.

Džiugu pranešti, kad nepaisant visų paskutinį pusmetį pasaulį sukrėtusių įvykių, mūsų siūlomų produktų gamą papildė dar vienas, inovatyvus ir galingas Austrų gamintojas -    STEYR. 

Naujas prekės ženklas 18 atstovaujamų kompanijų sąraše ne tik dar vienas, didelis pripažinimas, bet ir labai svarbus įsipareigojimas prieš visus esamus bei būsimus klientus. Išsikėlėme sau didelius tikslus ir reikalavimus - traktorių Steyr kokybe ir popardaviminiu aptarnavimu lygiuotis į rinkos lyderių pozicijas.

Mes galime Jums pasiūlyti visą Steyr traktorių gamą, kurią sudaro net 11 modelių – 46 skirtingi traktoriai, kurie pritaikyti ne tik žemės ūkio darbams, bet ir komunalinio bei miškų ūkio priežiūrai. Todėl be problemų galėsime padėti išsirinkti būtent Jūsų ūkio dydžiui ir infrastruktūrai tinkamiausią mašiną. Variklių galios pasirinkimas nuo 43/58 kW/AG iki 221/300 kW/AG. Galingiausias traktorius – Steyr 6300 Terrus CVT, kurio vardinė variklio galia 221/300 kW/AG, o maksimali variklio galia gali siekti net iki 230/313 kW/AG. Traktoriuje sumontuota   S-Control CVT – dvigubos sankabos bepakopė transmisija, kuri užtikrina ne tik optimalų degalų sunaudojimą, bet ir maksimalų komfortą operatoriui darbo metu.

Būtent didžioji gamintojo Steyr traktorių dalis rinkoje išsiskiria šia unikalia  CVT bepakope transmisija ir labai geros kokybės, ergonomiška, amortizuojančia, mažą triukšmo lygį užtikrinančia traktoriaus kabina su oro kondicionavimo sistema bei patogiu traktoriaus funkcijų valdymu. Steyr traktoriuose montuojami FPT varikliai. 

Daugiau informacijos apie naujai atstovaujamą gamintoją rasite čia.
Reikalinga vadybininko konsultacija - susisiekite su mumis.

Nepamirškite sekti mūsų naujienas FACEBOOK paskyroje.