Atgal

Naujienos

28 Liepa
impress_award_scottland-169b2cb6e6ba59c743bffdb61faba13b.jpg
Gamintojui PÖTTINGER - dar vienas, tarptautinis pripažinimas

Džiaugiamės dar vienu, mūsų atstovaujamo gamintojo   PÖTTINGER   tarptautiniu pripažinimu! 

Šį kartą gamintojas pripažintas istoriniuose Škotijos Karališkųjų Aukštumų Žemės Ūkio Draugijos apdovanojimuose. Nepriklausoma teisėjų grupė, išklausiusi bei įvertinusi nešališką, Škotijos ūkininkų nuomonę apie tam tikras, jų ūkiuose naudojamas mašinas, "Technikos inovacijos 2020" sidabro   titulu, apdovanojo ritininių presų seriją    PÖTTINGER IMPRESS.    Už inovatyviausias pašarų ruošimo technologijas, kokybiško pašaro gamybą bei lengvesnę mašinos priežiūrą. Daugiau apie gamintojo    PÖTTINGER presus skaitykite čia.

Šių istorinių Škotijos apdovanojimų tikslas - pripažinti ir paskatinti geriausius, inovatyviausius bei meistriškiausius žemės ūkio technikos gamintojus pasaulyje. 

O mes turime dar vieną puikią progą ne tik pasidžiaugti gamintojo pelnyta sėkme, bet ir prisiminti birželio mėnesio įvykius. Pačiame pašarų ruošimo darbų įkarštyje į Kelmės r. ūkį, ūkininkui Pauliui pristatėme, išbandėme, sureguliavome ir pilnai darbui paruošėme visiškai naują ir pirmą Lietuvoje, fiksuotos kameros ritinių preso ir apvyniotuvo kombinaciją -   PÖTTINGER IMPRESS 125 FC PRO!

Dalinamės video medžiaga ir prisiminimais su Jumis.