Atgal

Naujienos

26 Vasaris
Untitled design (38)-d4c3d9ed330cdc2d770db645a3fc1130.png
Kokybę atrandame kartu!

UAB "SV Technika" pripažintas ir vienintelis New Holland gamintojo "Top Partner Program" sertifikatu apdovanotas atstovas Lietuvoje! 

New Holland "Top Partner Program" priemonės tikslas, pasitelkiant gamintojo keliamus reikalavimus atstovui, aktyviai ir kokybiškai vykdomą atstovų veiklą bei nuoširdų bendravimą su klientais, sukurti unikalią patirtį pirkėjams, įsigyjantiems prekę ar paslaugą pas mus. 2019 - aisiais metais aktyviai vykdėme gamintojo New Holland pavestas užduotis, siekdami ne tik atitikti visus jų keliamus reikalavimus, bet ir norėdami suformuoti savo įmonėje aukščiausius kokybės standartus atitinkantį serviso bei pardavimų padalinio darbą. Praėjusių metų gruodžio mėnesį, gamintojo atstovai lankėsi Lietuvoje ir atliko įmonės serviso bei pardavimų padalinio veiklos patikrinimą bei vertinimą.

 Kurio metu atsižvelgė tiek į bendrą įmonės įvaizdžio kūrimą rinkoje, tiek į aktyvių pardavimų vykdymą ir kontrolę, ryšių su klientais palaikymą, serviso atliekamų darbų kokybę bei serviso patalpų pasiruošimą darbams (serviso apsirūpinimą specialia įranga, darbuotojų darbo saugumu).

UAB "SV Technika" kartu su Jumis, savo klientais - svarbiausiais mūsų vertinimo komisijos nariais ir motyvatoriais, norime pasidžiaugti puikiais įvertinimais, pripažinimu ir dar vienu įrodymu, kad mes sparčiai augame ir tobulėjame‼️ 

Dėkojame, kad esate drauge su mumis ir leidžiate tobulėti!