Atgal

Naujienos

04 Spalis
ZY-Photo-2019-09-27-00000178-85699a7c0069eaadb2b9b25d78fa8c66.jpg
Inno panorama 2019

Rugsėjo 26-28d. Kauno r., Akademijoje vyko kasmetinė rudens paroda - Inno panorama 2019. Šiemet paroda pakeitė ne tik savo pavadinimą (anksčiau vadinosi "Sprendimų ratas"), bet ir patį renginio konceptą. Pagrindinis šių metų, tarptautinės parodos "Inno panorama" moto - „Sprendimai regionų plėtrai“, o parodą sudarė trys pagrindiniai segmentai: agroinovacijos, bioekonomika ir rekreacija.
Mes, kaip agroinovacijas atstovaujanti kompanija taip pat dalyvavome parodoje. Prisidėjome prie organizatorių, siekdami vieno ambicingo tikslo - supažindinti Lietuvos regionų verslininkus ir vietos bendrovių lyderius su agroinovacijomis, naujomis technologijomis ir radikaliais rinkos pokyčiais, kurie sparčiai skatina agroverslo plėtros poreikį bei jos galimybes.   Savo ekspozicijoje pristatėme novatoriškus ir kokybiškus   AMAZONE, PÖTTINGER, NEW HOLLAND bei TANCO gamintojų produktus, pritaikytus šiuolaikiškai, produktyviai bei inovatyviai Lietuvos ūkio plėtrai.

Norėdami prisiminti šilčiausias renginio akimirkas, sumontavome trumpą video ir dalijamės juo su Jumis. Dėkojame už bendradarbiavimą, apsilankymą parodoje bei puikią nuotaiką! Prieš žiūrėdami, būtinai pasirinkite HD video kokybę - gero žiūrėjimo.