Atgal

Naujienos

10 Rugsėjis
IMG_8775-1ce4d1aea275d775ad2df2d676ab06a3.jpg
Alkani neliksime, nes bulvių derlius - gerose rankose!

Po ilgų inovatyvaus ir kokybiško partnerio paieškų daržininkystės sektoriui, prie plataus atstovaujamų gamintojų asortimento prijungėme plačiai žinomą daržininkystės technikos gamintoją - DEWULF.

 Šis prekinis ženklas yra vienas iš pirmaujančių tarp žinomų pasaulyje žemės ūkio mašinų gamintojų, specializuotų į bulvių bei šakniavaisių augalų priežiūrą. Šiandien jau galime didžiuotis, kad mūsų dėka, naujos kartos mašinos atkeliavo iš Belgijos ir tuoj pat kibo į rudeniškus darbus.
Savaeigis bulvių kombainas DEWULF RA3060 Essential - pirmasis toks inovatyvus galiūnas Lietuvoje. Šį rudenį kombainas pristatytas į Šakių rajono, Kudirkos Naumiesčio ūkį. Prieš važiuojant į laukus kombainas it modelis puikavosi Lietuvos Daržovių augintojų asociacijos kartu su ŽŪB "Šaka" organizuotame seminare/lauko dienoje. Renginyje ir mes turėjome galimybę išgirsti bendrą daržovių auginimo situaciją Lietuvoje bei sudalyvauti diskusijoje daržininkystei aktualiomis temomis. Buvome išsamiai supažindinti su vokiečių bulvių sėklininkystės įmonės "Europlant" išvestomis naujomis bulvių veislėmis ir dalyvavome Jono Valaičio Bulvės muziejaus atidaryme. 

Dviejų vagų darbinio pločio, savaeigis Dewulf bulvių kombainas su 11,5 m3 talpos bunkeriu, hidrauliškai varomais transporteriais bei bulvianojaus seperatoriumi. Kombainas sukomplektuotas ne tik efektyviems ir produktyviems derliaus nuėmimo darbams, bet ir komfortiškam operatoriaus darbui: šildomi veidrodėliai, Grammer sėdynė, oro kondicionierius, LED šviesos bei kelios skirtingos valdymo sistemos (vairavimui ir kasimui).

Džiaugiamės, kad derliaus nuėmimo darbai mūsų klientui, ūk. Linui bei jo darbuotojams tapo daug paprastesni, spartesni bei produktyvesni! Šia proga dalijamės video medžiaga iš kombaino paleidimo ir pirmųjų derliaus nuėmimo darbų.

Susidomėjai DEWULF gamintojo technika? Apsilankyk gamintojo puslapyje.
Arba tiesiog paskambink mums, papasakosime apie viską detaliau ir rasime Jūsų ūkiui tinkamiausią sprendimą.