Atgal

Naujienos

18 Kovas
Brigade-Home-Banner-tractor-d544fcbb173c8d74fb32b5b34b780bb9.png
Modernaus ūkio - inovatyvūs sprendimai!

Brigade Electronics - vienareikšmiškai, patikimiausias atstovas saugumui žemės ūkio industrijoje!

Jau nuo 1976 metų Brigade Electronics buvo pirmieji Europai pristatę atbulinės eigos signalą, taigi jie stiprūs ir sparčiai augantys partneriai visame pasaulyje. Brigade gamintojų grupę pasaulyje sudaro 14 tinklinių kompanijų ir jau daugiau nei 40 metų kompanija plečia savo tinklą ir siekia aukščiausios, ISO standartais pasaulyje įvertintos produktų ir klientų aptarnavimo kokybės. Kompanija vis pasipildo oficialiais atstovais kiekviename pasaulio žemyne, autorizuoti produkto atstovai yra profesionalūs ir kvalifikuoti specialistai bei serviso darbuotojai, ne tik pardavinėjantys produktus, bet ir prižiūrintys jų veikimo procesą, teikiantys konsultacijas apie juos. 

Mes puikiai suprantame kas yra saugios darbo sąlygos ir kokią didelę reikšmę jos turi kokybiškam, efektyviam darbui žemės ūkyje ir ne tik. Vis pasipildydami savo produktų asortimentą naujomis technologijomis, kurios užtikrintų vairuotojams/mašinistams visapusišką saugumą, matomumą ir komfortą darbuose - prisidėjome prie BRIGADE ELECTRONICS partnerių komandos. Siekiame palengvinti Jūsų darbus, sutaupyti iššvaistomo laiko resursus (žvilgčiojant atgalios ar išlipant iš kabinos) bei apsaugoti Jus, aplinkinius ir techniką nuo nenumatytų nuostolių, gedimų.

Dirbant su sunkiasvore ir didžiagabarite žemės ūkio technika, išauga grėsmė sukelti avarines situacijas, kyla pavojus ne tik apgadinti turtą, bet ir prarasti nemažai laiko kaštų. Didžiausia grėsmė – sužaloti žmogų ir patirti didelių finansinių, o dar didesnių emocinių nuostolių.
Pagrindiniai veiksniai, apsunkinantys mašinisto darbo sąlygas yra dideli technikos gabaritai, galinių langų nebuvimas, matomumą ribojančios pertvaros ar prikabinti bei matomumui trukdantys žemės ūkio padargai. Transporto priemonėje ir ant jos sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros filmuoja ir tiesiogiai transliuoja kabinoje įmontuotame monitoriuje vaizdą realiu laiku, tai padeda išvengti kliūčių, akląsias zonas paversti matomomis ir lengvai manevruoti atbuline eiga bei žemės ūkyje stebėti padargų veikimo procesą, o pvz.: sėjimo metu -  reguliuoti/prižiūrėti sėkladėžės turinį.

BRIGADE gamina vaizdo stebėjimo sistemas, skaitmeninius vaizdo įrašymo įrenginius (vaizdo registratorius), įvairius daviklius su ultragarsiniais bei parkavimosi jutikliais, atbulinės eigos, „termo“ ir kitokias vaizdo kameras, jų jungtis, monitorius visam transportui bei žemės ūkio technikai.

Pilną BRIGADE ELECTRONICS produktų katalogą rasite čia.