Atgal

Naujienos

07 Vasaris
Untitled design (22)-6f447fc2f2470fbc199d0f2ef1fbbb2e.png
Ritininių presų serijos Pöttinger IMPRESS naujovės
 • Kopijuojantis 2,3m darbinio pločio rinktuvas – švariam pašarui bei nepriekaištingam renkamos masės surinkimui, nepatiriant pašaro nuostolių. Rinktuvas išsiskiria dėl inovatyvaus pakabinimo, kuris pasižymi tiksliu dirvos paviršiaus kopijavimu judant vertikalia kryptimi iki 120mm eigoje.
 • Naudojama speciali, patentuota smulkinimo technologija „LIFTUP“. Sistemoje visi peiliai išdėstyti dozavimo rotoriaus viršuje, todėl pašaras rinktuvo pirštais keliauja rotoriaus viršumi, tiesiogiai perduodamas žolę į smulkinimo sistemą. Ši technologija pasitelkiama siekiant išgauti švarų ir tik pačios geriausios konsistencijos pašarą. Dozavimo rotorius yra padalintas į dvi dalis, kuriuose rotoriaus pirštai išdėstyti „V“ forma. Ši užtikrina vienodą presavimo kameros užpildymą ir formuoja nepriekaištingos formos ritinį.
 • Valantysis rotorius – unikali technologija, padedanti sumažinti presavimo metu patiriamus smulkinamos masės nuostolius. Nubyrėjęs smulkus pašaras valančiuoju rotoriumi visuomet grąžinamas atgal į presuojamos masės srautą, nepalikdamas lauke net smulkių žolės likučių.

 • Ritininis presas išsiskiria technologija „FLEXCUT 32”- viršuje sumontuota pašaro smulkinimo sistema, galinti turėti 16 arba 32 vartomus smulkinimo peilius su ašmenimis iš abiejų pusių. Teorinis smulkinamos masės ilgis yra apie 72 ir 36 mm. Gaminant ritinius smulkintuvas pritaikytas smulkinti ne tik drėgną, žalią masę, ruošiant silosą, bet ir sausą šieną bei šiaudus.
 • Smulkinimo sistema - prisitaikanti net prie sudėtingiausių darbo sąlygų.  Sistemoje susikaupęs per didelis kiekis masės, blokuoja presavimo procesą. Siekiant išvengti neplanuotų sustojimų ir galimų nepatogumų integruota speciali sistema. Ji laikinai nuleidžia žemyn smulkinimo sistemos mechanizmą ir tuo tarpu pakelia peilius aukštyn, atblokuodama masės padavimo kanalą, esantį tarp dozavimo rotoriaus ir smulkintuvo.
 • Unikalus masės smulkinimo peilių kiekio nustatymas. Priklausant nuo smulkinimo peilių kiekio sistemoje, gali būti parenkamos skirtingos jų veikimo grupės:  0-16 / 16 / 32 aktyvuojamas peilių kiekis sistemoje kurioje integruoti 32 peiliai;  0-16/16 aktyvuojamas peilių kiekis sistemoje, turinčioje 16 peilių. 

Keičiant apsauginių peilio spyruoklių padėtį rankiniu būdu, aktyvių peilių grupėse galima nustatyti skirtingą jų kiekį - nuo 1 iki 32 aktyvių peilių. Tokia funkcija suteikia galimybę pasirinktinai supresuoti didesnį kiekį pašaro mažesniame kiekyje ritinių arba atvirkščiai. Universali mašina, prisitaikanti prie skirtingų šėrimo technologijų.

 • Moderni technologija “Easy Move” – nuo šiol ne tik rinktuvinėse priekabose, bet ir ritinių presuose. Inovacija pasižyminti išskirtiniu dizainu, nes smulkinimo peilių blokas integruotas virš dozavimo rotoriaus ir yra saugiame aukštyje, presavimo kameros išorėje. Tokiu būdu užtikrinant aukščiausią saugumo lygį operatoriui ir sudarant palankias sąlygas patogiai preso priežiūrai bei paprastam, laiko sutaupančiam remontui.

 • Judantis tinklelio padavimo įrenginys. Jo dėka tinklelis paduodamas tiesiai į presavimo kamerą, išjungiant elektromechaninį tinklo stabdį. Įrenginysautomatiškai vynioja reikalingą tinklelio sluoksnių skaičių ir pasiekus numatytąjį, stabdis yra automatiškai aktyvuojamas iš naujo. Panašiu principu veikia ir tinklelio pakeitimo sistema. Keičiant tinklelį, nereikalingi jokie papildomi įrankiai, nes keitimo metu valdymo pulto pagalba stabdis įjungiamas, o pakeitus - išjungiamas.
 •  Išskirtinė ritinio formavimo technologija. Presavimo kameros priekyje sumontuoti keturi cilindriniai ritinio formavimo volai - du viršuje ir du apačioje. Dėl šios sistemos, mašina pajėgi presuoti kokybišką pašarą bet kokiomis sąlygomis ir neatsižvelgiant į presuojamos masės kiekį ir drėgnį.

  Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau.


                                                                                                                                                     Daugiau įamžintų vasaros akimirkų rasite čia.