Atgal

Naujienos

28 Sausis
180713_NOVACAT_A10_CF_3-648c45d5822f514eca45d4df0809910e.jpg
Visapusiškas pašarų ruošimo talentas

Modernus pašarų ruošimas su PÖTTINGER „CROSS FLOW“ technologija – tiksliam pradalgės formavimui be plaušintuvo

Viena iš paskutiniųjų gamintojo pristatytų inovacijų efektyviems ūkiams – integruotas pradalgės formavimo sraigtas „CROSS FLOW“. Remdamiesi profesionalių ūkininkų pastebėjimais ir pasidalinta patirtimi PÖTTINGER sukūrė ekonomiškai efektyvią inovaciją, kuri padeda ne tik sutaupyti laiko ir finansinių išteklių, bet ir palengvina kokybiškų pašarų ruošimo darbus įvairios infrastruktūros ūkiuose.
  • „Cross Flow“ pradalgės formavimo sraigtas gali būti komplektuojamas prie įvairaus darbinio pločio NOVACAT žoliapjovių ir naudojamas ruošiant skirtingos konsistencijos pašarą. Specialus sraigtas nupjautą pašarą iškart stumia į vieną tolygią pradalgę, neleisdamas jam per greit išdžiūti. Pašarą galima nedelsiant rinkti presavimui, siloso ruošimui ar šėrimui rinktuvine priekaba.
  • Žoliapjovė su integruotu sraigtu naudojama be plaušintuvo, todėl yra daug mažesnio svorio ir būtent dėl šios priežasties, ruošiant pašarą yra sunaudojama 20% mažiau kuro, o dirvožemio paviršius - apsaugojamas nuo suslėgimo pavojų.
  • Vienu metu kombinuojant kelias NOVACAT pjovimo mašinas su specialiu sraigtu, pvz.: NOVACAT 352 CROSS FLOW arba NOVACAT A10 CROSS FLOW kartu su trijų metrų frontaline žoliapjove,  galima nupjauti 12/19 m plotį į dvi lygias pradalges, t.y. kiekvieną pradalgę apytiksliai nuo 6 iki 12m. Tuomet grėbimui reikalingas tik dviejų arba keturių rotorių grėblys, formuojantis vieną centrinę sąvalką. Pjaunant ir grėbiant išilgai pievos, važinėjimo pirmyn ir atgal kiekis nuo 5 sumažėja iki 3 kartų. Tuo pačiu kinta ir išvažinėjamo dirvožemio plotas bei gana ženkliai taupomos kuro sąnaudos.
  • Šis naujoviško sraigto sprendimas kartu atlieka ir plaušintuvo efektą. Sraigto viršuje sumontuota plokštelė (sklendė), kurios padėtis gali būti reguliuojama: pakėlus sklendę pašaro srautas transportuojamas sraigto viršumi ir yra ploniau paskirstomas dirvos paviršiuje, siekiant sausesnio pašaro. Užvėrus sklendę – atvirkščiai, nupjauta žolė sraigtu suglamžoma ir sustumiama į vieną didesnės apimties ir žalesnę sąvalką. Tai ypač aktualu ruošiant kokybišką grūdainį be įvairių priemaišų, iš nesubrendusių grūdinių kultūrų, tokių kaip - javai, mišiniai ir t.t. Šiuo metodu suformuojama švari sąvalka ir išvengiama, paprastai reikalingos bei neišvengiamos grėbimo funkcijos.

    Dėl išsamesnės informacijos ir įsigyjimo sąlygų spauskite čia ir susisiekite su savo regiono vadybininku.