Atgal

Naujienos

22 Lapkritis
Startseite_Slider_Feed_Tuning-8bb7e40761cb26c524f39476bd256ad1.jpg
Vokiška kokybė
1978m. Vokietijoje, Emslandų šeimoje, pradėtas kurti šeimos verslas. Palaipsniui, iš augančio poreikio šis verslas išsiplėtojo ir užaugo į didelę kompaniją: Bernard von Lengerich GmbH & Co. KG, trumpiau dar vadinama ir visiems geriau pažystama kaip "BvL".
Lygiai prieš 40 metų "BvL" pasauliui pristatė pirmąjį,vertikalų pašarų maišytuvą - dalytuvą, pavadinimu "Solomix". Šis dalytuvas tapo gamintojo pirmuoju, mažu žingsneliu tiek sėkmingo verslo plėtrai, tiek sėkmingų V-MIX serijos pašarų maišytuvų-dalytuvų gamybos, tobulinimo ir pripažinimo link. Šiandien kompanija jau tapusi viena iš plačiai žinomų ir pirmaujančių pašarų įrangos gamintojų pramonėje, pažymėta Vokiškos kokybės ženklu.
Svarbiausias veiksnys, lemiantis aukštą gyvulininkystės ūkio produktyvumą yra kokybiškas pašaras. Ilgametę patirtį turintis partneris "BvL", pasitelkęs inovatyviausias technologijas ir patentuotas "EDS" sistemas užtikrina ne tik greitą pašarų smulkinimą, dalijimą, bet ir kokybišką pašarą - atitinkantį aukščiausius/griežčiausius reikalavimus.
Gamintojas išsiskiria ir dėl savo požiūrio į klientą. Individualiai įsiklauso į kiekvieną savo klientą, suteikia profesionalią konsultaciją ir gamina individualias mašinas, pritaikytas skirtingiems ūkiams ir skirtingoms jų infrastruktūroms.  Šūkis "Sukurta specialiai man!", geriausiai apibūdina gamintojo požiūrio į klientą koncepciją.
Kartu su "BvL" džiaugiamės jų jubiliejumi ir didžiuojamės atstovaudami šiuos pašarų įrangos gamintojus - profesionalus!
 
Daugiau informacijos apie gamintoją - čia. 
Planuojate įsigyti? Mes galime Jums padėti.