Atgal

Naujienos

14 Lapkritis
List-6fa19f87d6c6299d50149941761dffec.png
Tiksliau ir efektyviau

Naujos kartos Amazone prikabinami purkštuvai UX 01 dirba dar tiksliau ir efektyviau, pasitelkus pilną komforto paketą operatoriui. Amazone prikabinami purkštuvai UX 01, kurių pagrindinio rezervuaro nominali talpa gali būti nuo 4200, 5200 iki 6200 l, o sijos gaminamos net nuo 21 iki 40 m pločio. 

Patobulino ne tik tam tikras technines šio galiūno savybes, bet ir purkštuvo dizainą. Ryškiausias bei labiausiai išsiskiriantis naujojo purkštuvo bruožas – du nauji, pilki dangčiai abiejose mašinos pusėse, po kuriais yra integruotas valdymo centras „SmartCenter“ ir erdvios daiktadėžės.
Po kairiuoju dangčiu sumontuotas 60 l chemijos maišymo rezervuaras, kuris yra ypatingas tuo, kad atidarytą rezervuaro dangtį, dėl jo specialių paviršiaus formų galima naudoti ir kaip daugiafunkcinį stalviršį. Kas dar kartą įrodo, kad gamintojas siekė ne tik efektyvių darbo rezultatų, bet ir aukščiausio lygio komforto - operatoriui.

Po kairiuoju dangčiu yra ir visas pagrindinis valdymo centras su komforto paketu ir papildomu terminalu „TwinTerminal 3.0”.Tai pat, kairėje purkštuvo pusėje sumontuotos pritraukimo ir slėginės sistemos jungtys bei dar dvi, nedidelės, sandariai uždaromos daiktadėžės. Visi vienoje erdvėje ergonomiškai sumontuoti elementai leidžia greitai, lengvai ir saugiai atlikti visus operatoriaus darbus.
Po dešinuoju dangčiu įrengta papildoma, 240 l talpos sandari daiktadėžė. Ji perskirta su išimama lentyna, kurioje galima saugiai ir tvarkingai susidėti chemijai skirtus bakelius. Naujieji purkštuvai UX 01 gali būti gaminami ir su naujo modelio ratų ašimi,  kuri leidžia pasukti ratus net iki 28 laipsnių. Dėl didesnio ratų pasukimo, vėžių sekimo sistema veikia dar tiksliau ir apsaugo pasėlį nuo išmindymo.

Komforto paketas – paprastam purkštuvo valdymui ir geriausiems produktyvaus ūkio rezultatams
Naująjame UX 01 purkštuve, operatoriaus darbo vietoje, komforto paketas yra sumontuotas kartu su antriniu valdymo terminalu „Twin Terminal 3.0“, kuris automatiškai sustabdo vandens arba tirpalo pritraukimą, pasiekus nustatytą poreikio lygį. Mašinoje yra papildomai sumontuota slėginė pildymo linija, per kurią, naudojant išorinį pildymo šaltinį purkštuvas yra aprūpinamas rezervu. Išmanusis terminalas tuo metu yra atsakingas už tai, kad pildant ir pasiekus nustatytą normą, būtų sustabdyta pildymo funkcija. Prie visų šių operacijų prisideda ir pilnas komforto paketas. Jis purškimo metu leidžia keisti tirpalo maišymo intensyvumą, priklausomai nuo tirpalo kiekio, esančio pagrindiniame rezervuare.

Susidomėjai? Nori sužinoti daugiau?  Mūsų kontaktų ieškok čia.