Atgal

Naujienos

06 Rugsėjis
Cenius_5003-2TX_Super_005_d1_141223-c83094d8a4005a34dc8b283356d0e49d.jpg
Ar žinojai, kad..
Remiantis PROFI žurnalo Nr. 1 ir Nr. 2 numeriuose skelbiamais gilaus dirbimo padargų palyginimo rezultatais, Amazone Cenius serijos modelis 5003-2 TX Super  
pripažintas vienu efektyviausių, ekonomiškiausių ir tiksliausių noraginių skutiklių.
 
Turime galimybę pasidžiaugti puikiais mūsų atstovaujamo gamintojo AMAZONE pasiektais rezultatais. Atlikus išsamią produkto analizę ir bandymus puikiai įvertintos tiek techninės, tiek darbinės kultivatoriaus Cenius 5003-2 TX Super savybės. Žemės dirbimo agregatas pasižymi itin kokybišku dirvos paruošimu, paviršiaus išlyginimu bei augalų liekanų įterpimu. Dar vienas iš padargo privalumų – puikus dirvos struktūros atstatymas, kurį lemia skutiklio gale esantis tankinimo volas su guminiais "Matrix" profilio žiedais, gerai sutrupinančiais dirvos grumstus ir su tarpuose įrengtais valikliais nuvalančiais prilipusią žemę.
 
Kaip žinia, technikos darbų efektyvumas didesnis tais atvejais, kuomet lengvesnė ir paprastesnė skutiklio priežiūra bei bendras aptarnavimas. Tad kitos, tačiau ne mažiau svarbios yra agregato eksploatacinės savybės: manevringumas; paprastas ir aiškus darbinio gylio hidraulinis reguliavimas ir lyginimo sekcijų nustatymas; greitas agregato išlankstymas į darbinę padėtį ir baigus darbus - sulankstymas į transportinę padėtį. Visos šios savybės „PROFI“ leidinio išvadose išskirstytos kriterijais ir įvertintos aukščiausiais galimais balais. Tad galime daryti išvadas, kad Cenius 5003-2 TC Super noraginis skutiklis yra draugiškas ne tik dirvai, bet ir operatoriui bei jo laiko ir finansų kaštams. Dirbant 15 cm gylyje kuro sąnaudos siekia tik apie 6 l/h, o 25 cm gylyje – mažiau nei 12 l/val. Tai ekonomiškiausias šios klasės noraginis skutiklis, pasižymintis mažiausiu degalų kiekio sunaudojimu, bet didžiausiu efektingumu.
 

Nori sužinoti dar daugiau informacijos? Spustelk - kontaktai pasiteiravimui.