Atgal

Naujienos

19 Liepa
IMPRESS_keyvisual_hq-1970d7ab06c0435db212ad6789f5838d.jpg
Kad galios pakaktų!
Po ilgų kūrimo ir tobulinimo procesų gamintojas Pöttinger pristatė modernių, šiuolaikiškų bei technologiškai inovatyvių ritininių presų seriją „IMPPRESS“.Išmanydami ir suprasdami kokybiško pašaro reikšmę gyvuliui, jo vystymuisi bei produktyvumui Pöttinger ritininių presų serijoje įdiegė pačias išmaniausias technologijas, universaliai pritaikytas skirtingų rūšių pašaro gamybai ir jo gerųjų maistinių medžiagų išlaikymui gavybos metu.Universalūs ritininiai presai užtikrina aukščiausią pašaro kokybę bei didžiausią darbų našumą presuojant ne tik sausus šiaudus ar šieną, bet ir drėgną šienainį ar ruošiant silosą. 

Pöttinger IMPRESS ritininiai presai gali būti dviejų rūšių: kintamosios arba fiksuotos kameros, kurie pagal turimus parametrus skirstomi į dar keletą sekcijų - IMPRESS PRO su 32 smulkinimo peiliais bei IMPRESS MASTER su 16 smulkinimo peilių. Rinktuvo standartinis gamybos plotis 2,05m, tačiau galima pasirinkti ir platesnį - 2,30m.

 

Presuose pasirinktinai diegiama automatinė guolių ir grandinės tepimo sistema bei naudojama speciali smulkinimo technologija „LIFTUP“. Sistemoje visi peiliai išdėstyti rotoriaus viršuje, todėl pašaras rinktuvo pirštais keliauja rotoriaus viršumi tiesiogiai perduodamas žolę į smulkinimo sistemą. Ši technologija pasitelkiama, siekiant išgauti švarų ir tik pačios geriausios konsistencijos pašarą. 

Dar vienas privalumas, tai lengvai reguliuojamas suspaudimo slėgis, kuris gali būti paskirstytas skirtingai net trijuose ritinio zonose - užtikrinant atitinkamą drėgmės išlaikymą, arba atvirkščiai – kokybišką pašaro džiūvimą. Tiekiamos masės prispaudimo volas sumontuotas virš rinktuvo.

Šiuo metu, mūsų kiemą puošia naujasis IMPRESS 155v MASTER kintamosios kameros ritininis presas su 16 „TWIN BLADE“ smulkinimo peilių. Puikus pasirinkimas:
  • 2,30 rinktuvo plotis su 5 eilėmis pirštų ir atraminiais besisukiojančiais ratukais;
  • automatiškai tepama grandinė;
  • 3-jų diržų presavimo kamera ir galimybė pasirinkti ritinio dydį - skersmuo – net nuo 0,8 iki pat 1,55 m., plotis - 1,20 m.
  • Naudojamas valdymos pultas „Select Control“;
  • Tiekiamos masės prispaudimo volas virš rinktuvo;
  • Pneumatiniai stabdžiai;
  • Plačios padangos - 620/40 R 22,5.
 
Įdomu? Reikia daugiau informacijos? – susisiekite su mūsų vadybininkais Jūsų regione!
O gal norite pamatyti šį darbštų „jaunuolį“ gyvai? Aplankykite mus!