Rugsėjo 1 – ąją į mokslus žengė ne tik moksleiviai, bet ir ūkininkai

Rugsėjo 1 – ąją į mokslus žengė ne tik moksleiviai, bet ir ūkininkai

Gyvulių aktyvumo ir sveikatos stebėjimo sistemos mokymai „GEA CowScout™“.

Pasidalinti su kitais

Rugsėjo 1-ąją, Klaipėdos rajone, ekologiniame Razučių ūkyje vyko pieno ūkiams organizuoti mokymai: Gyvulių aktyvumo ir sveikatos stebėjimo sistema „GEA CowScout™“. Mokymus vedė profesionalus veterinarijos gydytojas ir kvalifikuotas galvijų fiziologijos specialistas Jurijs Brente iš Latvijos. Lektorius paaiškino apie karvių rujos fiziologiją, kaip ją tinkamai suprasti ir interpretuoti bei kaip tinkamai naudotis turima įranga, tokia kaip „GEA CowScout“ – aiškiam šių procesų stebėjimui bei analizavimui. Minėta įranga stebi ne tik gyvulių aktyvumą, bet ir identifikuoja galimas ankstyvas, su gyvulių sveikata susijusias problemas, dar nepasireiškus jokiems klinikiniams požymiams ar pasekmėms. Pagrindinės mokymuose aptartos temos:

  1. Ekonominė nauda pasirenkant ir tinkamai naudojant GEA CowScout™ sistemą.
  2. Programinės įrangos darbo aplinkos apžvalga.
  3. Praktiniai pavyzdžiai ir jų analizė realiuoju laiku ūkyje: ruja, ėdimo laikas, atrajojimas, (ne)aktyvumas.

Razučių ūkis 2018 m. įdiegė net du melžimo robotus GEA DairyRobot R9500 ir bandos valdymo sistemą su gyvulių aktyvumo bei sveikatos stebėjimu. Tad mokymų dalyviai turėjo galimybę ne tik papildyti jau turimų, teorinių bei praktinių žinių bagažą apie turimą įrangą, bet ir susipažinti su naujomis GEA įrangos technologijomis bei planuojamomis ateities investicijomis savo ūkiams.

Nuoširdžiai Dėkojame ūkininkams Razučiams ne tik už suteiktą galimybę visiems drauge aplankyti ūkį, susipažinti su visa ūkyje įdiegta GEA įrangą, bet ir už pasidalijimą savo asmenine patirtimi bei atsakymus į visus mokymų dalyviams rūpimus klausimus.

Ateityje planuojame ir daugiau panašių mokymų. Tad junkis prie mūsų, tapkime partneriais ir nepraleiskime progos tobulėti kartu!

Nori sužinoti daugiau apie gyvulininkystės įrangą GEA? 
Susisiek su mumis, kontaktus rasite čia. 

Taip pat skaitykite

Lyderiaujantys sprendimai – fermų įranga Royal de Boer

Olandų kilmės prekinis ženklas, sukaupęs daugiau nei 100 metų patirtį fermų vidaus įrangos gamyboje jungiasi prie mūsų atstovaujamų gamintojų sąrašo!

Nori sutaupyti?

Pasirūpink PÖTTINGER atsarginėmis dalimis iš anksto, pasinaudok -20% Каlėdine nuolaida ir gauk dovanų!

DLG melžimo robotų bandymai

GEA dar labiau padidino savo melžimo robotų efektyvumą didesnėse bandose, tam panaudojant naują automatinės melžimo sistemos DairyRobot R9500 konfigūraciją.

Meniu