Atnaujinti ritinių presų PÖTTINGER Impress modeliai

Atnaujinti ritinių presų PÖTTINGER Impress modeliai

Naujoji PÖTTINGER Impress 3000 ritinių presų serija.

Pasidalinti su kitais


Naujoji 3000 – oji serija, kurią sudaro Impress 3130 F Master ir Impress 3130 F Pro bei trys “V” kintamos presavimo kameros modeliai “V” Master ir “V” Pro. Presai “Master” komplektuojami su 16 dvipusių vartomų peilių, o “Pro” serija –   net su 32 smulkinimo peiliais, LS sistema, „Isobus“ bei galybe papildomų automatinių funkcijų, kurios palengvina operatoriaus darbą, padeda išvengti brangiai kainuojančių ir nepageidaujamų operatoriaus klaidų bei remonto darbų.

Ritinių presai – vyniotuvai taip pat turi tris atnaujintus modelius, 3130 FC Pro, pastovios kameros presas su 1,30 m ritinio diametru. 3160 VC Pro kintamos kameros presas, kurio ritinio skersmuo  iki 1,55 m. ir 3190 VC Pro kintama kamera, ritinio diametras iki 1,85 m, o apvyniojami šienainio rulonai, kurių diametras siekia 1,50 m.

Didesnis suslėgimas

“V” kintamos kameros presai su padidintu presavimo slėgiu iki 20%, kuris užtikrina tvirtesnius ir sunkesnius rulonus, kurie padeda sutaupyti tinklelio, plėvelės, transportavimo bei saugojimo kaštų.

Patogumas, saugumas ir efektyvumas

Pasirinktinai gamintojas siūlo tinklelio ar plėvelės papildomą užkėlimo įrenginį kuris padeda greičiau ir patogiau pakeisti presavimo medžiagos ritinį. “Pro” serijos presai komplektuojami su papildomais “LED” šviesų paketais. Galios tiekimo veleno sūkiai iki 1000 min-1.  Speciali suslėgto oro žarna su pistoletu skirta preso išvalymui, drėgnumo sensoriai ir naujų matmenų padangos, kurios sumažina slėgimą į dirvos paviršių bei padeda efektyviai apsaugoti žolynus.

Naujieji „PRO” serijos presai aprūpinti ir naujuoju “PÖTTINGER Isobus“ terminalu Power Control 3.0, kuris pasirinkimus įgalina spaudžiant mygtukus, o nustatymams ir parametrų pakeitimams naudojamas 5 colių skersmens lietimui jautrus ekranas.

Patobulinta ritinio apvyniojimo plėvele sistema, kuri pradeda ritinį sukti prieš ir po apvyniojimo proceso taip sutaupant rišimo medžiagos kaštų bei išvengiant plėvelės pertekliaus plevėsavimo po apvyniojimo. Naujieji presai aprūpinti presavimo medžiagos talpyklomis, talpinančiomis 16 plėvelės ritinių arba 12 plėvelės ir 2 rišimo medžiagos ritinių. Talpyklos apsaugo presavimo bei vyniojimo medžiagą nuo mechaninių pažeidimų, UV spindulių, dulkių ir drėgmės.

Paprastesnė priežiūra

Apie artėjantį mašinos aptarnavimo laiką įspėjantys terminalo informaciniai pranešimai bei matomi tepimo intervalai neleis operatoriui pamiršti apie atsakingą preso mazgų priežiūrą, tepimą rankiniu būdu bei parametrų pakeitimą automatizuotose tepimo sistemose. Tai prailgina mašinos tarnavimo laiką ir sumažina kaštus, skirtus nepageidaujamiems remonto darbams.

Daugiau informacijos apie PÖTTINGER Impress ritinių presus rasite čia. 

Arba susisiekite su savo regiono pardavimų vadybininku.

Taip pat skaitykite

Lyderiaujantys sprendimai – fermų įranga Royal de Boer

Olandų kilmės prekinis ženklas, sukaupęs daugiau nei 100 metų patirtį fermų vidaus įrangos gamyboje jungiasi prie mūsų atstovaujamų gamintojų sąrašo!

Nori sutaupyti?

Pasirūpink PÖTTINGER atsarginėmis dalimis iš anksto, pasinaudok -20% Каlėdine nuolaida ir gauk dovanų!

DLG melžimo robotų bandymai

GEA dar labiau padidino savo melžimo robotų efektyvumą didesnėse bandose, tam panaudojant naują automatinės melžimo sistemos DairyRobot R9500 konfigūraciją.

Meniu