Higienos produktų pasiūlymas pieno ūkiams

Higienos produktų pasiūlymas pieno ūkiams

Išsirink sau tinkamiausią produktų krepšelio komplektą ir nemokamai išbandyk Profilac Dry-Off - ypač efektyvi prevencinė priemonė suteikianti papildomą apsaugą nuo mastito ankstyvuoju užtrūkinimo periodu ir prieš apsiveršiavimą.

Pasidalinti su kitais

Išsirink sau tinkamiausią produktų krepšelio komplektą ir nemokamai išbandyk Profilac Dry-Off

Karvės užtrūkinimo laikotarpis specifinis laikas. Neverta rizikuoti visa karvės laktacija, todėl svarbu tinkamai viską atlikti ir sumažinti riziką visur kur tik įmanoma. Su Profilac Dry Off apsaugome spenio kanalą nuo galimo žalingo aplinkos patogenų poveikio, kai nustojamas melžimas. Kai kurie ūkininkai tai vadina net alternatyva antibiotikams ir tinka naudoti ekologiniuose ūkiuose. Tokia spenio kanalo apsaugos procedūra dera pakartoti prieš pat apsiveršiavimą. Kai karvutė pradeda tvinkti ir pradeda atsiverti spenio kanalas, o melžimas dar nevyksta tai dar vienas rizikos etapas kuris gali nemaloniai nustebinti.

Išbandymui jums atsiųsime vieną 0,47 l. taros produktą, kurio turėtų užtekti dešimčiai procedūrų.

  • Profilac Dry-Off – tai ypač efektyvi prevencinė priemonė suteikianti papildomą apsaugą nuo mastito ankstyvuoju užtrūkinimo periodu ir prieš apsiveršiavimą. Daugiau informacijos.
Pasiūlymas Šarminis ploviklis 35 kg. Rūgštinis ploviklis 35 kg. Prieš melžimą 20 kg. Po melžimo 20 kg. Pasiūlymo kaina, be PVM
1. Basic CircoSuperAFM CircoSuperSFM DermaPreF LuxDip 211,00 €
2. Basic ≥25° dH CircoTopAFM CircoTopSFM DermaPreF LuxDip 253,50 €
3. Standart CircoSuperAFM CircoSuperSFM OxyCidePré LuxDip 25 221,50 €
4. Standart ≥25° CircoTopAFM CircoTopSFM OxyCidePré LuxDip 25 263,50 €
5. Premium CircoSuperAFM CircoSuperSFM OxyCidePré LuxDip 50B 250,00 €
6. Premium ≥25° CircoTopAFM CircoTopSFM OxyCidePré LuxDip 50B 292,50 €


Daugiau informacijos ir užsakymų priėmimas:
laisvunas.ausra@svtechnika.lt
+370 612 62145

Circo plovikliai – šarminis ir rūgštinis pieno linijų ir aušintuvų plovikliai, tinkantys įvairaus kietumo vandeniui.

Aukšta koncentracija – sunaudosite iki 20 % mažiau nei įprastų ploviklių dozavimas tik iki 0.4% (40ml / 10 l). Ypač aukštos kokybės formulė neardanti įrangos guminių ir kt. detalių. Plaukite įrangą patikimai, ekonomiškai, tam kad ji dar ilgiau tarnautų.

* Pastaba. Jeigu matote ruduojančias ar apkalkėjusias vietas pieno bloke ir kitur, reiškia pas jus vanduo kietas ir rekomenduojama naudoti Top serijos ploviklius. Šie plovikliai savyje turi buferinių medžiagų kurios neutralizuoja vandens kietumą, todėl efektyviam plovimui pasiekti nereikia stipriai viršyti rekomenduojamų normų – toks plovimas ženkliai efektyvesnis ir ekonomiškesnis. Išbandyk!

Putojantys vilgikliai prieš melžimą – šių vilgiklių naudojimas prieš melžimą palengvina spenių paruošimą, sumažina mastito atsiradimo riziką bei bakterijų skaičių piene.

Paruošti naudojimui – neskiedžiami, papildomai r
eikalingas putas sukeliantis vilgymo indelis.

  • DermaPreF – tai ekonomiška pieno rūgšties pagrindu veikianti priemonė. Pasižymi odai draugišku pH, sudaro tirštas, tankias ir efektyviai veikiančias putas idealiam, bet švelniam valymui. Daugiau informacijos
  • OxyCidePré – tai ypač efektyvi dezinfekcinė priemonė prieš patogenus su aktyviuoju peroksidu.  Jo greitas ir efektyvus veikimas sumažina patogeninių aplinkos mikroorganizmu lygį. Naudojant OxyCidePré, užtikrinamas optimalus spenių paruošimas melžimui – speniai švelniai ir kruopščiai nuvalomi, o jų oda lieka švelni ir sveika. Daugiau informacijos

Vilgikliai po melžimo – tai prevencinis vilgiklių naudojimas, siekiant po melžimo atvirą spenio kanalą apsaugoti nuo aplinkos poveikio, taip sumažinant riziką mastito ir aukšto somatinių ląstelių skaičiaus atsiradimui bei tinkamai prižiūrėti spenio odą.

  • LuxDip 25 – yra biocidinis spenių vilgiklis, ypač efektyvus prieš aplinkos ir gyvūnų pernešamas bakterijas. Aukščiausios kokybės emolientai užtikrina puikias odos priežiūros savybes. Speciali LuxDip 25 nevarvanti konsistencija užtikrina ekonomišką naudojimą ir puikų matomumą ant spenio. Daugiau informacijos
  • LuxDip 50 B – yra barjerinis vilgiklis spenių dezinfekavimui, turintis du kart didesnę jodo koncentraciją. Su šešiais odos priežiūros komponentais barjerinis vilgiklis. Tai aukščiausios klasės spenių priežiūros vilgiklis visiškai apsaugantis spenio kanalą nuo aplinkos poveikio ir užtikrinantis nepriekaištingą spenio odos būklę. Daugiau informacijos

Produktų krepšelio pasiūlymai:

  • Basic: Šarminis ir rūgštinis po 35 kg. plovikliai. Priešmelžiminės putos lengvam spenių paruošimui 20 kg. ir prevencinis vilgykis jodo pagrindu 20 kg. Nemokamas pristatymas ir Profilac DryOff 0,47 l ~10 procedūrų.
  • Standart: Šarminis ir rūgštinis po 35 kg. plovikliai. Dezinfekcinės putos dar lengvesniam spenių paruošimui 20 kg. ir prevencinis vilgykis jodo pagrindu 20 kg. Nemokamas pristatymas ir Profilac DryOff 0,47 l ~10 procedūrų.
  • Premium: Šarminis ir rūgštinis po 35 kg. plovikliai. Dezinfekcinės putos dar lengvesniam spenių paruošimui 20 kg. ir barjerinis vilgykis jodo pagrindu 20 kg. Nemokamas pristatymas ir Profilac DryOff 0,47 l ~10 procedūrų.

Nemokamas pristatymas ir papildomas produktas – tik išsirinkus vieną iš spec. pasiūlyme nurodytą prekių kepšelį.
Pasiūlymus sudarantys produktai ir jų kainos:
 

     

Taip pat skaitykite

Lyderiaujantys sprendimai – fermų įranga Royal de Boer

Olandų kilmės prekinis ženklas, sukaupęs daugiau nei 100 metų patirtį fermų vidaus įrangos gamyboje jungiasi prie mūsų atstovaujamų gamintojų sąrašo!

Nori sutaupyti?

Pasirūpink PÖTTINGER atsarginėmis dalimis iš anksto, pasinaudok -20% Каlėdine nuolaida ir gauk dovanų!

DLG melžimo robotų bandymai

GEA dar labiau padidino savo melžimo robotų efektyvumą didesnėse bandose, tam panaudojant naują automatinės melžimo sistemos DairyRobot R9500 konfigūraciją.

Meniu