10 priežasčių kodėl rinktis rulonų perkandėją TANCO I73

10 priežasčių kodėl rinktis rulonų perkandėją TANCO I73

Pasipildėme pašarų ruošimo technikos sandėlį ir specialiai Jums paruošėme išskirtinės kokybės rulonų perkandėjo TANCO I73 su birių produktų kaušu TANCO I74 kombinaciją.

Pasidalinti su kitais

 1. Didesnis saugumas ir darbų efektyvumas pašarų ruošimo darbuose – operatoriui neišlipant iš kabinos.
 2. Jokio papildomo rankų darbo – trumpesniam gyvulių šėrimo laikui.
 3. Bendrųjų išlaidų sumažinimas. „I73 Bale Shear“ padeda sutaupyti ne tik laiko, bet ir kuro sąnaudų. Ritinių atpjovėjas TANCO itin prisideda prie darbo pašarų maišytuvais – dalytuvais: sutrumpėja pašaro maišymo laikas, sumažėja kuro sąnaudos bei pašarų maišymo sistemos nusidėvėjimo rizika.
 4. Kompaktiškas dizainas. Dėl kompaktiškos „I73 Bale Shear“ konstrukcijos ir mažesnio, 400 kg svorio jis puikiai tinka naudoti siauruose šėrimo takuose.
 5. Ritinių atpjovėjas „Tanco I73“ dėl reguliuojamos griebtuvo mechanizmo padėties lengvai naudojamas skirtingo skersmens ritiniams padalinti: nuo 1 m. iki 1,7 m.
 6. Griebimo mechanizmas. Patentuotas TANCO ritinių pakavimo medžiagos laikiklis užtikrina, kad ritinio turinys į pašarų maišytuvą – dalytuvą ar šėryklą pateks be plėvelės ir tinklelio.
 7. Šoniniai hidrauliniai cilindrai bei novatoriška ašmenų konstrukcija užtikrina efektyvų, net ir netaisyklingos formos ritinių perpjovimą.
 8. Tanco I73 ritinių atpjovėjo ašmenys pagaminti iš „Lund“ plieno.
  • „Lund“ plienas – dvigubas hardox plienas, kurio išorė minkštesnė, o vidus kietas., todėl jis atsparus labai didelėms apkrovoms.
  • Kietas paviršius – ilgesnis tarnavimo laikas;
  • Didelis atsparumas dilimui, ašmenys išlieka aštrūs net ir po ilgo naudojimo;
  • Stiprumas ir lankstumas.
 9. Stiprus ir ilgaamžis plienas. Tanco rulonų atpjovėjo ašmenų gamyboje naudojamas pažangus, didelio stiprumo ir ilgaamžis “Hardox“ plienas.
 10. Sustiprinti ir patvarūs griebtuvo pirštai, kurie labai svarbūs dėl didelės apkrovos faktoriaus pjaunant ritinį. Standartiškai naudojama apdirbta, didelio atsparumo pirštų įvorė, kuri garantuoja, kad noragai išliks sandarūs.

 

Birių produktų kaušas I74 dar labiau sutrumpina pašarų gamybos laiką, nes jis idealiai tinka ant I73 rulonų atpjovėjo. Taip operatorius dar greičiau ir lengviau gali paruošti pašaro mišinį, nekeisdamas padargų ir į pašarą sudėti silosą, šiaudus, šieną ar kitus papildomus priedus.

Nieko nelauk – susisiek su savo regiono vadybininku, čiupk naują pagalbininką jau dabar ir kasdienius darbus pasitik be streso! Kontaktus rasite čia.

 

Taip pat skaitykite

Lyderiaujantys sprendimai – fermų įranga Royal de Boer

Olandų kilmės prekinis ženklas, sukaupęs daugiau nei 100 metų patirtį fermų vidaus įrangos gamyboje jungiasi prie mūsų atstovaujamų gamintojų sąrašo!

Nori sutaupyti?

Pasirūpink PÖTTINGER atsarginėmis dalimis iš anksto, pasinaudok -20% Каlėdine nuolaida ir gauk dovanų!

DLG melžimo robotų bandymai

GEA dar labiau padidino savo melžimo robotų efektyvumą didesnėse bandose, tam panaudojant naują automatinės melžimo sistemos DairyRobot R9500 konfigūraciją.

Meniu