Kontaktai

ADMINISTRACIJA
 
Vygandas Dičmonas
Direktorius
vygandas.dicmonas@svtechnika.lt
 
Mindaugas Urmonas
Komercijos direktorius
8 620 59290
mindaugas.urmonas@svtechnika.lt
 
Edita Gadliauskienė
Vyr. Finansininkė
8 687 82905
edita.gadliauskiene@svtechnika.lt
 
Ričardas Šlenderis
Produktų grupės vadybininkas
8 616 78189
ricardas.slenderis@svtechnika.lt
 
Renata Usevičiūtė
Produktų grupės vadybininkė (komunalinė technika)
8 614 14211
renata.useviciute@svtechnika.lt
 
 
TECHNIKOS PARDAVIMAI
 
Gintautas Šeštokas
Produktų grupės vadybininkas (AVANT technika)
8 686 79910
gintautas.sestokas@svtechnika.lt
 
Regimantas Stakėnas
Pardavimų vadybininkas Joniškio, Radviliškio, Pakruojo rajonai, Panevėžio ir Utenos apskritys
8 616 29103
regimantas.stakenas@svtechnika.lt
 
Gintaras Dubickas
Pardavimų vadybininkas Marijampolės apskritis, Jurbarko rajonai
8 686 79894
gintaras.dubickas@svtechnika.lt
 
Saulius Kavarskas
Pardavimų vadybininkas Alytaus, Kauno apskritys
8 614 12547
saulius.kavarskas@svtechnika.lt
 
 
Pardavimų vadybininkas Telšių, Kelmės, Akmenės, Mažeikių, Šiaulių rajonai
8 612 83827
 
 
Valdas Jeskevičius
Pardavimų vadybininkas Klaipėdos, Tauragės apskritys, Plungės rajonas
8 618 18735
valdas.jeskevicius@svtechnika.lt
 
Rolandas Cvekelis
Pardavimų vadybininkas Vilniaus apskritis
8 612 83847
rolandas.cvekelis@svtechnika.lt
 
 
ATSARGINĖS DALYS
 
Budinti linija
8 616 78140

dalys@svtechnika.lt
My status
 
Raimondas Šimonis
Atsarginių dalių pardavimo vadybininkas
8 616 88061
raimondas.simonis@svtechnika.lt
 
SERVISAS
 
Tadas Vičiūnas
Serviso vadovas
8 614 12771
tadas.viciunas@svtechnika.lt
 
Mindaugas Ilekis
Serviso inžinierius
8 612 83863
mindaugas.ilekis@svtechnika.lt
 
Remigijus Galkus
Serviso inžinierius
8 612 83828
remigijus.galkus@svtechnika.lt
 
Marius Šimaitis
Serviso technikas
8 698 41115
marius.simaitis@svtechnika.lt
 
 
Adresas korespondencijai:
UAB "SV Technika"
Verslo g. 15, Kumpių km.,
54311 Kauno r.
Tel. + 370 37 33 77 70
Faks. + 370 37 33 77 79
El. paštas: info@svtechnika.lt


Įmonės rekvizitai:
UAB "SV Technika"
Sandėlių g. 7
84169 Joniškis
Įm. k. 301093537
PVM k. LT100003457513

A/S LT457180900019467233

AB Šiaulių bankas

SWIFT kodas CBSBLT26