Kontaktai

ADMINISTRACIJA
 
Vygandas Dičmonas
Direktorius
vygandas.dicmonas@svtechnika.lt
 
Mindaugas Urmonas
Komercijos direktorius
8 620 59290
mindaugas.urmonas@svtechnika.lt
 
Lina Ribokė
Vyr. finansininkė
8 616 78262
lina.kolaityte@svtechnika.lt
 
Ričardas Šlenderis
Produktų grupės vadybininkas
8 616 78189
ricardas.slenderis@svtechnika.lt
 
Renata Usevičiūtė
Produktų grupės vadybininkė (komunalinė technika)
8 614 14211
renata.useviciute@svtechnika.lt
 
 
TECHNIKOS PARDAVIMAI
 
Regimantas Stakėnas
Pardavimų vadybininkas Joniškio, Radviliškio, Pakruojo rajonai, Panevėžio ir Utenos apskritys
8 616 29103
regimantas.stakenas@svtechnika.lt
 
Gintaras Dubickas
Pardavimų vadybininkas Marijampolės apskritis, Jurbarko rajonai
8 686 79894
gintaras.dubickas@svtechnika.lt
 
Saulius Kavarskas
Pardavimų vadybininkas Alytaus, Kauno, Vilniaus apskritys
8 614 12547
saulius.kavarskas@svtechnika.lt
 
Vytautas Karvelis
Pardavimų vadybininkas Telšių, Kelmės, Akmenės, Mažeikių, Šiaulių rajonai
8 612 83827
vytautas.karvelis@svtechnika.lt
 
Valdas Jeskevičius
Pardavimų vadybininkas Klaipėdos, Tauragės apskritys, Plungės rajonas
8 618 18735
valdas.jeskevicius@svtechnika.lt
 
 
 
ATSARGINĖS DALYS
 
Budinti linija
8 616 78140

dalys@svtechnika.lt
My status
 
Marius Šimaitis
Atsarginių dalių pardavimo vadybininkas
8 698 41115
marius.simaitis@svtechnika.lt
 
Aurimas Ivanauskas
Produktų grupės vadybininkas (filtrai)
8 616 88061
aurimas.ivanauskas@svtechnika.lt
 
SERVISAS
 
Tadas Vičiūnas
Serviso vadovas
8 614 12771
tadas.viciunas@svtechnika.lt
 
Mindaugas Ilekis
Serviso inžinierius
8 612 83863
mindaugas.ilekis@svtechnika.lt
 
Remigijus Galkus
Serviso inžinierius
8 612 83828
remigijus.galkus@svtechnika.lt
 
Marius Šimaitis
Serviso technikas
8 698 41115
marius.simaitis@svtechnika.lt
 
Antanas Klumbys
Serviso inžinierius
8 612 83848
antanas.klumbys@svtechnika.lt
 
 
Adresas korespondencijai:
UAB "SV Technika"
Verslo g. 15, Kumpių km.,
54311 Kauno r.
Tel. + 370 37 33 77 70
Faks. + 370 37 33 77 79
El. paštas: info@svtechnika.lt


Įmonės rekvizitai:
UAB "SV Technika"
Sandėlių g. 7
84169 Joniškis
Įm. k. 301093537
PVM k. LT100003457513
A/SLT677290000009467181

AB "Citadele" bankas

Banko kodas 72900
SWIFT kodas INDULT2X